| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 36632  [Dalších 36452 >>]
Annie01 96459
19.11.2013 6:53:31
Bejbino, kruciš, to fakt naštve. ~q~~o~
Tohle jsou chvíle, kdy extra nepomáhá ani pomyšlení, že ono se to pachateli jednoho dne všechno vrátí.

Erži - díky za jablka, celý víkend jsem se Ti chystala psát. ~f~ Ovšem mám uzávěrku nikoliv za dveřmi, ale usazenou u kuchyňského stolu a hlučně prudící, ať s sebou hodím. ~t~
Eržika. 36295
17.11.2013 21:21:25
Děs běs!
Člověk se ohlídne... mě takhle šlohli vše z kabely na kočárku...
bejbina 40948
15.11.2013 15:13:08
Tak na mě konečně taky jednou došlo. Dnes mi někdo z kabely při nákupech ukradl zapínací fólii, v které jsem měla stravenky za cca 1400 a k tomu ještě různé účtenky, které jsem měla v plánu vyúčtovat na pojišťovnu. Kdybych si aspoň mohla myslet, že jsem to ztratila sama. Ale vím že ne. ~a~
Káťa,2 kluci 2562
11.11.2013 23:04:00
Lelo - to s letadlem je výborná zpráva, úžasný, gratuluju a pevně doufám, že to příští rok zúročíme.

ad Zemanovo heslo - snad radši nevědět.
Lela, čert a malinkej drak 9322
11.11.2013 21:17:33
Bejbino :-© Na to se nedá napsat nic, a tvůj mail by stejně nebyl k ničemu.
Uniklo mi - co ti budou operovat? Nějaké ty ostruhy na nohou?

Tričko jsem taky zaznamenala, moc to holkám přeju ~x~

Hany, jo, myslím, že výraz zcepenělá je to ono ~:(

Ale z "veselejšího" soudku - čert si dnes prohlížel dopředu vlastivědu a povídá "hmm, tak heslo Pravda vítězí měl už Masaryk. To by mě fakt zajímalo, jaký heslo by měl Zeman"
No, neudržela jsem se - a naprosto jsme se shodli. Schválně, jaké by měl mít heslo? ~8~

Káťo, dali jsme test letadlem a dopadl výborně :-)
bejbina 40948
11.11.2013 10:33:54
Na první popud jsem mu chtěla poslat email. Rasistické i nacistické odkazy už tam měl, ale stupňuje se to. Pak jsem to nechala být. Na výchovu je v jeho letech už pozdě. Ale že zrovna my tohle budeme mít v rodině. ~a~

Na operaci teprve jdu. To poznáš, pak tu budu prudit denně. 26.11.zákrok, 27. bych měla být doma. Kloub seříznou a kost přišroubují, aby se to neopakovalo. Doufám, že to nebude takový drasťák, protože za rok bych měla jít na druhou nohu. Obě najednou nedělají.
Káťa,2 kluci 2562
10.11.2013 23:05:56
Bejbino - co na to říct????~b~ Radši napiš co operace?? Už jsi byla nebo teprvá jdeš??? Třeba to tady ožije, až budeš potřebovat virtuální vzpruhu.:-)
bejbina 40948
10.11.2013 21:08:41
Ach jo, tak z mého staršího synovce se vyklubal člověk, který byl schopný si na zeď na FB napsat: Přeji krásné ráno po křišťálové noci ;)
:-©

Ségra ač měla plno chyb, tak rozhodně nebyla ani fašista, ani rasista. Aspoň nemusím litovat toho, že se s námi nestýká.
Čarodějka... 29409
8.11.2013 10:15:48
Jj, já to taky hned viděla.. a není jediné dítko, které se v médiích objevilo v tomto vohozu! :-)
Strašně to holkám přeji!!! Jak Eli, tak Léně!!!!
Jsou nejlepčí!!!!
Tragika 61116
7.11.2013 12:21:40
Bejbino, já jsem triko zaregistrovala hned, jak se dítko objevilo v médiích. Dobrá reklama, zvlášť když je holčička tak krásná.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 36632  [Dalších 36452 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.