| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní urologické problémy

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7476  [Dalších 7436 >>]
Pavlínka159 155531
23.11.2018 9:48:13
TTo chce klid, nebo jdi raději k doktoru~g~
kapka v moři 130515
23.11.2018 8:18:26
Maceško, moc ti děkuji, že jsi napsala. Potíže žádné nemám, šla jsem v rámci jedné preventivní akce, a už bych to asi neudělala, teď budu dva měsíce čekat na ct a budu to mít pořád v hlavě a to jsem se letos těšila fakt na vánoce...
maceška 10765
22.11.2018 23:16:21
Levá ledvina často mívá mohutnější parenchym ve střední části, je to varieta, která se nazývá "dromedárová ledvina", nemá žádný negativní význam pro člověka, tzn. je to ta nejlepší varianta. Další možností je tzv. renální kolumna, což je méně časté, ale nezávažné. V tom nejhorším případě může jít o nádor v parenchymu ledviny. Nevím, jaké máš potíže ani jaký byl obraz na ultrazvuku, v každém případě CT vyšetření tyto alternativy spolehlivě odliší.
kapka v moři 130515
22.11.2018 20:46:18
Hezký večer, byla jsem na sonu ledvin a ve zprávě mám: vpravo v normě, vlevo bez dilatace kps, ve střední části rozšíření parenchymu místy imponuje až ložiskově. Jsem objednaná na ct. Co můžu očekávat v lepším případě a co v horším, nic konkrétního nemám v té zprávě napsaného, tak nevím, mám obavy. Máte někdo zkušenost s něčím podobným? Díky
Termix 105545
25.6.2018 18:54:41
To, že s léčbou musí souhlasit rodiče, je někdy tak těžké. Synovi museli to uvolnění udělat ve 3 letech bez narkózy. Bylo to nejtěžší rozhodnutí celé jeho mnohaleté léčby. On se vždy špatně probouzí z narkózy, museli ho i opravdu zachraňovat kvůli selhání srdce. Takže dr nám radili dát narkózu jen v opravdu nutnosti operace. Prostě aby předešli riziku dalšího srdečního selhání, nebylo zbytí.
Termix 105545
25.6.2018 18:49:57
Nevím, odkud jsi, ale ještě je vyhlášená urologie v Brně, Mudr. Zehaur nebo tak nějak. V ČR se ročně narodí zhruba 10 dětí a vadou, co má můj syn, většina se léčí na Karláku, ale vím, že právě v Brně těch kluků pár operovali taky. Rozhodně ale obřízku nedělají dr jako první věc. Synovi museli obřízku udělat proto,že potřebovali tu kůži na plastiku močové trubice,,a jiné řešení nebylo vůbec možné.
Nicméně ani tak bych se nebála. Vím, že synovi nijak nevadí se převlíkat ani v tělocviku ani na tréninku.
tacka 94191
25.6.2018 16:58:39
já bych zkusila ještě jednu radu....možná jsem to četla tady na Rodíně....psal myslím nějaký mužský a radil, aby dotyčný zkoušel nechávat předkožku staženou za žalud, častěji během dne,(po WC po sprše, když si prostě vzpomene....a myslím, že kluci si vzpomenou na svůj rozkrok během dne často :-) a rádi tam šáhnou.)... po čase si kůže navykne a bude držet.
Nebo možná mu zůstane někdy trochu moči pod předkožkou, stačí vedro, těsnější oblečení a zapaří se a zanítí se mu to.
Mr. Miçkey 124689
25.6.2018 14:26:02
Ne, Bourko, chlapi si na zachodech opravdu navzajem necumi na penis, naopak, chran buh se kouknout jinam nez pred sebe. Pokud by nekoho okuoval, dostane se mu v lepsim pripade nevrleho „necum, buzerante“, v horsim po cumaku.
Nemluvim o kolektivu ve skolce, reagoval jsem na to, ze by se v budoucnu musel stydet ve sprchach ci na zachodech. Dospely chlapi se fakt navzajem neprohlizeji, a pubertaly nema cenu resit, ty se muzou posmivat cemukoli a komikoli bez racionalniho zakladu, nastesti je to pomijivy obdobi~:-D
breburda71 89004
25.6.2018 12:57:28
Neznámá, přesně můj tchán má takové názory ( primář chirurgie ve výslužbě)...Narkózu dávají jen pitomci na tuhle lapálii~a~
neznámá 91073
25.6.2018 12:53:48
A byly jste s tím někde u odborníka?
Já měla něco podobného se synem, byl teda menší, asi dva roky.
Občas si stěžoval, že ho bolí pindík, občas ho měl zarudlí, přetahovat šel zdánlivě dobře. Dětská lékařka nejdříve taky psala framykoin, ale problémy se stále opakovaly.
Nakonec jsme skončili na urologii, doktor kouknul, zjistil, že je chycená spodní plena (neptej se mě co to přesně je, asi spodní část, kůžička, předkožky) a dělá se zánět. V narkoze mu to objeli sondičkou a od té doby bez problému, bolestivost po zákroku nulová.

Jo a taky jsme konzultovali na jiné urologii, taky jsme se báli zákroku, tam byl starší lékař, který taky konstatoval "plenu" a chtěl strhnout hned na místě bez umrtvení, hrozně se divil, že jsem zakročila a chci dítě vystavovat narkoze "tyhle novoty" se mu vůbec nelíbili.~8~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7476  [Dalších 7436 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.