| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Akvárium

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1828  [Dalších 1758 >>]
Bobr Jan 158557
24.3.2020 17:51:44
Mám rohové darované akvarium cca 180l - nevím přesně kolik a spočítat přesně je těžké :D
Ideální je si koupit už obojí pasující, neřešíte pak nic~2~
Connie 105813
10.6.2019 10:08:28
Měla jsem 200 l akvárium na těchto skřínkách, ale na ni jsem ještě koupila jednu dřevěnou desku v kuse.
terapeutka 100134
9.6.2019 17:40:34
Mám 60l akvárium na komodě, která je součástí obývací stěny, mám ho tam asi 13let, loni už se nám zdálo, že se hlavní deska nějak začíná prohýbat, tak dovnitř skříňky dal manžel výztuhu ze železa. Celková zátěž na skříňku tam bude minimálně 90kg určitě (akvárium+voda+štěrk+kameny).
Větší 100l už mi nebylo povoleno- resp. pouze pro želvu, kde stačila nízká hladina vody, u ryb se chlap bojí, že to stará skříň nevydrží ~d~

Ale určitě se to dá řešit nějakým vyztužením (než kupovat novou skříň extra pod akvárko, která nebude ladit se zbytkem nábytku)
sally 3140
9.6.2019 16:24:45
MMCH - oběhli jsme spoustu obchodů a prohlíželi skříňky myšlené přímo pod akvárko a všechny nám přišly mnohem méně stabilní a pevné, než ten kalax....
sally 3140
9.6.2019 16:23:48
přesně tuhle skříňku jsme pod 100 litrové akvárko kupovali, protože je pevná. Máme ho na ní od října, žádný problém.
U nás to plní dvě funkce, chtěli jsme opticky oddělit kuchyň od obýváku, takže akvárko pěkně vidíme z obou stran a skříňka pod tím nepůsobí masivně.
MyLenka 157514
9.6.2019 15:55:02
Prosím Vás, máte někdo akvárium na skříňce, která přímo pro akvária koncipována není? Dostali jsme dárkem akvarijní set na 120l, prý není problém postavit akvárium např. na skříňku Kallax z Ikea (máme jí doma k dispozici, takovou tu na 4 díly, o rozměrech 70 cm x70 cm x39 cm), ale já se bojím, zda je dostatečně pevná...Děkuji za odpovědi.
Konzerva 153011
18.5.2017 10:45:51
NO ale tu keramiku tam máme od počátku. A je to nebarvený, i když něčím glazovaný a vypálený. Cca 2 roky v tom žily rybičky spokojeně (pak chcíply, když se rozbil ten filtrovač). Ale je pravda, že to byl jinej druh rybiček.

Zatím je to dobrý. Pravidelně je sleduju a rejděj všechny.

Mám ale doplňující dotaz. Když to už teď bude v pořádku, mám dokoupit rybičky do páru? Když jsem kupovala, řekl mi prodavač, ať je koupím po 2 a ty oranžové po 4. Chcípla jedna ze tří párů a jedna z té čtveřice. Mám je tedy dokoupit?
Konzerva 153011
17.5.2017 9:01:43
To není přesné. Akvárko máme asi 3 roky.

První várka nám brzo pochcípala, to jsem psala, byly nějak nemocný. Přežili dva panceříci.

Dokoupili jsme k nim 4 tetry a 2 další. Žili 2 roky. Ale pak přestal jít filtr, resp. přestaly se dělat ty bubliny. Byli jsme týden pryč a chcíply 4 rybičky. Ta voda byla hodně kalná. Hned, když jsme přijeli a zjistili to, filtr jsem vyčistila a začalo se to čistit. Ale už bylo pozdě, chcíply i ty další dvě tetry. Panceříci opět přežili. to bylo letos v zimě. Jelikož byla zima a zverimex je od nás půl hodiny, nic jsem nekupovala, protože jsem se bála, že by rybičky ten přenos nemusely přežít. Tak tam byly cca 2 měsíce panceříci sami. Další kusy jsem tedy dokoupila v březnu.
Konzerva 153011
17.5.2017 8:55:05
Kytky tam máme, ale není to nic hustýho. Ale máme jeskyňku - dítě jí udělalo na kroužku, je to z pálené keramiky. A betě se tam líbí, často je tam zalezlá. ~;)
Konzerva 153011
17.5.2017 8:53:12
A jaká by měla být teplota vody v akvárku? Na to mi stačí pokojový teploměr, ne?

Živorodky mám dvě a nepoznám pohlaví.

Kytky mám mám asi 4.

A jak jsi to myslela s tím čištěním filtru? Psala jsi "v akvarijní vodě", ale já ho meju normálně vodou z kohoutku.

Na ty šneky se podívám.

A když dáváme čerstvou vodu, tak jí necháváme odstát, to jo.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1828  [Dalších 1758 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.