| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhulky a maminky po IUI, IVF

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 226873  [Dalších 226753 >>]
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Pondělíček

11.2.2013 9:34:21
On to někdo začal pátečkem, tak jsme navázala~t~~t~~t~ Ani nevím, kdo to byl~t~~t~~t~
Kapradina 34186

Re: Pondělíček

11.2.2013 9:32:14
Dobré ráno všem! ~x~~x~~x~

Ehm, neopupínkujeme se z těch sobotínků a pondělíčků? ~j~~t~

Jinak Bystruš,
jsem moc ráda, že je Oskárek už v pohodě! ~R^ A koukám, že máme na světla podobnej názor. ~;) Veru, taky bych tadši volila ty bodovky - můžete to nasměrovat jak potřebujete, fakt je to praktický a osvětlí to celý pokoj ... 20m2 je dost velká plocha. ~;)
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Pondělíček

11.2.2013 9:22:13
Ahoj,

u nás v noci a ráno není po teplotě ani stopy. Jen je unavený a spavý, už zase chrní. Nic se nepřidalo. Dokonce si sám vynutil oběd.~t~~t~ Vyndala jsem skleničku, že stejně nebude jíst a on mne donutil ji otevřít a skoro celou ji snědl.~t~~t~~t~ A zapil to čajem z flašky. A to se tváří, že neumí pít.~t~~t~

Ad světla.

Veru máme v jednom pokoji ty stropnice od Egla. Na 20 metrů máme dvě a je tam tma jak v pr... A navíc, jak je to přisazené ke stropu, tak se podle mne tam přehřívají žárovky a neustále máme nějakou prasklou. V ložnici máme taky od Egla takový nerezový čtverec se čtyřma malýma žárovkama a máme to nasměrované, kam postřebujeme a světlo je z toho nesrovnatelné. Krásna.
Zkusím ti najít to světlo v katalogu, ať víš, co je to za typ.
Matanek 36027

Re: nedělínek

10.2.2013 23:05:51
I opravdové princeznovské kostýmy.


Děcka,
mějte se a smějte se....to je nejdůležitější!!!!~m~

Matanek 36027

Re: nedělínek

10.2.2013 22:49:40
Děcka,

přeji vám pěkný večer.

A zároveń se loučím.

Mějte se pěkně.



VERU,

dcera má pokojíček....~s~
všechno v Disney princezz.



Prostě, všechno fakt všechno.
Od lampiček, dekorace po koberečky
až po stolek s křeslem.....

I clonítka v autě.

Než, dojde k auto...... všude princezny.~b~



daba+holčička 55689

Re: nedělínek

10.2.2013 22:37:34
pod ty kulatá světla by se dala namalovat kytka na strop
Čekanka + 2 11345

Re: nedělínek

10.2.2013 22:12:13
On nám tam architekt totiž nejdřív doporučil také bodovky, na obrázku to vypadalo pěkně, jakoby lístečky na větvi + ta světýlka, ale ve skutečnosti to pak na nás působilo jako trny, co trčí ze stropu~7~. No fakt děs objednávat něco z katalogu. Ostatní světla máme decentní, stropní, jednoduchá, tam to naštěstí dopadlo ok.

Teď k ní chtěl dát také jenom jednoduchá stropní, bílá, kulatá. Ale přijde mi to líto, aby to měla takové chudé a unilé. To už ty bodovky, co na ně upozornila Kapradi, vypadají fakt veseleji!~R^
daba+holčička 55689

Re: nedělínek

10.2.2013 21:40:31
já bych lustr asi použila klidně dospělácký, děti na strop moc nekoukaj, nebo tam můžeš k němu přivěsit nějakou dekoraci, my tam máme filcový kolotoč na postýlku co byl v Ikea kdysi slevněný a je dodnes oblíbený, ten si asi schovám na památku
daba+holčička 55689

Re: nedělínek

10.2.2013 21:36:49
mluvím ze své zkušenosti, já v začtku vsadila na ikeácké pestré barvy - červená, zelená, modrá + bílá a světlé dřevo, co kdybych měla jako druhý dítě chlapečka, že ~q~ naštěstí barvy jsou jen krabice a tak, nábytek je bílej, protože to půjde na růžovo nebo fialovo
Kapradina 34186

Re: nedělínek

10.2.2013 21:34:57
Jo, to má Daba pravdu - taky máme dvě stěny pokojíku růžové a dvě zelené. Světla jsou tedy na stropě neutrální v kombinaci přírodního dřeva a nerezu, ale hodí se k postelím a komodě. A barvy na stěnách se můžou měnit v klidu dál ... ~;)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 226873  [Dalších 226753 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.