| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhulky a maminky po IUI, IVF

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 226873  [Dalších 226703 >>]
Matanek 36027

Re: nedělínek

10.2.2013 13:55:11
Ještě jsem chtěla večer zajet na dutyfreečko
pro nějaký dobrý a pohodový koňáček.

Ale, radši nic.
Co by tomu řekl laser?~n~
On to nemá rád!~n~~a~~a~~v~
~n~
Matanek 36027

nedělínek

10.2.2013 13:46:19
Přeji vám krásné zasněžené
a ještě k tomu nedělní poledne.~g~~x~

Holky, jaký byl víkend?~b~
Jak jste se měly?~d~


Včera jsem byla na narozeninách s cimbálovou kapelou.
A bylo to super!~g~

Dnes, hned dopoledne jsem vyrazila nakoupit.
Pro kočičkovou.~6~

Protože, tady jak na potvoru nic nebylo.
Jindy je tady kapsiček a steliva na celý měsíc
a teď všechno došlo.~8~~:-D

Takže, už má všechno a zítra můžu vyrazit!~g~


Jak se máte??
Čekanka + 2 11345

Re: Sobotínek

9.2.2013 23:12:16
Tak dopis šéfovi firmy odeslán, můžu jít klidně spát. Svoje problémy jsem hodila na hlavu někoho jiného, někdy to prostě jinak nejde. Asi bych si to pak roky vyčítala, že jsem mohla něco udělat a byla zase ta "hodná"... sice mi z toho není dvakrát nejlíp, ale stojí to tolik peněz a už fakt nechci být za vola.~e~

Díky za podporu!~3~
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:58:44
mě přijde vestavná lednice u kámošky normální, ale já mám teda malou - pod deskou, to je moje úlitba designu, velká skříň by prostě děsně ukrojila z prostoru v kuchyni
Čekanka + 2 11345

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:56:46
Dabi, taky budu mít lištu po celé délce. A umyvadlo jsem si dala schválně blíž, tak jak jsem zvyklá. Když třeba slívám vodu, tak to nemusím nosit daleko. A vyhovuje mi větší pracovní plocha, která by nebyla tak velká, kdyby uprostřed bylo umyvadlo.
Mikulko, ta jedna skříň je vestavěná lednička, houby hodně místa! A překvapilo mě, jak jsou ty vestavěné ledničky pidi! To mě taky měl někdo upozornit, budem muset chodit nakupovat obden.
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:33:30
ale mě by teda nejvíc asi vadil ten dřez hned vedle sporáku, potřebuju kolem sporáku místo na krájení...
Mikulka+3 ratolesti 46525

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:33:29
Veru, závidím Ti ty dvě veliké skříně tam vzadu - to je bezva uložný prostor~R^
A tu lištu schvaluji - my máme tu z ikey a je využitá maximálně ;-)
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:32:27
no jo, chlapi by neměli navrhovat kuchyně, mám lištu na háčky přes celou dýlku, na ní zavěšenej i odkapávač a dvě poličky na kořenky a 5 zásuvek - stejně je to málo
Čekanka + 2 11345

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:28:19
Jo Dabi, budu tam mít takovou tu tyč a na ní se dá pověsit všechno možné. Ale taky jsem s ním dost bojovala, on tam nechtěl dát nic! No chlap prostě...~Rv
Mikulka+3 ratolesti 46525

Re: Sobotínek

9.2.2013 22:27:17
Veru, máš pravdu, že to mělo napadnout především toho architekta. Vy jste laici. Já mám digestoř podstatně výš než skříňky. Držím palce, at se vám to podaří přece jen nějak vymyslet. Je škoda, aby jsi se tím denodenně trápila. Ta linka už je tam namontovaná?
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 226873  [Dalších 226703 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.