| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhulky a maminky po IUI, IVF

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 226873  [Dalších 226683 >>]
Mikulka+3 ratolesti 46525

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:47:09
Ahoj vespolek,
Veru, čtu tvoje trápení s tím bytem. Naprosto chápu jak tě to štve. Já jsem měřila schválně naší linku - tak výška pracovní desky je 85 cm a mezi deskou a spodkem horních skříněk máme 50 cm a je to pro mě uplně akorát.

Mimochodem, brňandy, neříká vám některé něco léčitel Šíma z Brna?? dostali jsme na něj dobrou referenci, tak přemýšlíme, že k němu zajedem s manželem kvůli jeho migrénám.
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:43:10
tady jsou nějaký míry
http://www.kuchyne-na-zakazku.cz/ergonomie-kuchyne
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:39:26
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:38:05
já mám poličku ve výši brady, neřijde mi to zas takovej rozdíl, jestli ti svítí do očí, tak se dá dolu přidělat taková lišta - jakoby římsa, co ty světla schová, má to i okrasnou funkci, že nejsou vidět.
a proč ty skříňky nejdou níž?
Čekanka + 2 11345

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:35:12
Beru, tak hlavně přeju, ať ze 3 týdnů nejsou 2 měsíce!~;((
Jsem opravdu ráda, že máme kde bydlet a nemusím se stěhovat do nedodělaného bytu, včera jsme se trochu zhádali s architektem, když mi tvrdil, že 55cm je standard a mít jen 50, že to snad neviděl. Já mu dám, že neviděl, zajdeme si do nějakého kuchyňského studia s metrem a hned uvidíme. Jako níž už ty horní poličky asi dát nepůjdou, ale nechci, aby mu to prošlo jen tak. Fakt je to blbá situace, on nám trvdí, že jsme to takto odsouhlasili, my zase argumentujeme, že nás nenapadlo, že to dají vysoko~7~... No představte si že stojíte před linkou a první poličku máte ve výši vašich očí a takto to budu mít já~n~. Jako jsem zvyklá, že mám vše fakt vysoko a nedosáhnu, ale kurnik proto si nechávám dělat byt na míru. Ach jo!
bbberusak + barusak 03/10 98047

Re: Sobotínek

9.2.2013 21:07:36
Stěhujeme se na tři týdny pryč aby se to tady mohlo předělat...
Kapradina 34186

Re: Sobotínek

9.2.2013 20:29:47
Dabi,
taky chci, aby byla škola kvalitní a aby byla v dobré dojezdové vzdálenosti. U nás žádná škola není a v podstatě žádnou spádovou školu nemáme, jen nám město určilo tu, která je volná tj. nic moc kvalita. ~Rv Bude to ještě boj. ~Rv
Kapradina 34186

Re: Sobotínek

9.2.2013 20:22:42
Bberu,
mně uniklo, že se stěhujete? Já myslela, že jen starej byt předěláváte ... ~d~
bbberusak + barusak 03/10 98047

Re: Sobotínek

9.2.2013 20:11:40
ahoj, my dnes uskutečníme poslední noc v našem starém bytě..tak jsem zvědavá,co se bude dít ~t~~t~~t~
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 18:54:29
jinak my byly na karnevale, produkce byla celkem slušná - dobrý zpěvák, špatný komik a teda štvalo mě, jak se furt snažili zatahovat do toho rodiče, my jsme kurňa rádi, že už těm děckám nemusíme stát metr za zadkem a může je zabavit někdo jinej ~4~ ale tradičně to podělalai vyhlášením nejlepších masek. Jako vždy vyhrály roztomilá batolala v kupovaných maskách, kterejm je to totálně jedno a zbytek seděl pod podiem a smutně koukal a v tu ránu zapomněl na celou zábavu, kterou si užili, pamatujou si jen to zklamání ~a~
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 226873  [Dalších 226683 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.