| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Těhulky a maminky po IUI, IVF

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 226873  [Dalších 226673 >>]
daba+holčička 55689

Re: Sobotínek

9.2.2013 18:50:40
já nevím, jak to myslí u nás, ale tady zrušili půlku obří základky - v té nejblíž už je jen 1. stupeň. Tak to zas tak narvané být nemůže. Mám na výběr ze dvou velkých sídlištních, z toho ta jedna má detašované pracoviště (ten 1. stupeň) kousek od nás, ale zas nechci podcenit kvalitu, Z asi nebude úplně bezproblémový prvňák. V té druhé učí číst metodou splývavého čtení, máte s tím někdo zkušenost?
Kapradina 34186

Re: Sobotínek

9.2.2013 18:19:06
Tak jsem musela zalistovat, kdo nám sem napsal ten nadpis ... Bystruš ~8~~6~~;)

Jak je Oskimu? Už je to lepší? ~;((~s~

Daníku,
já už začínám být mírně nervní ze zápisu na ZŠ. Ten nátřesk totiž bude s dětma postupovat dál, že jo. ~Rv A vozit děti do nějaké super školy na druhej konec města se mi tedy vůbec nechce, ach jo. ~Rv Naše oblast má spádovou školu pěkně daleko - ty tři, co jsou nejblíž spádové nejsou - nějak jsem nepochopila logiku tohodhle problému ... ~o~~d~

Jinak tedy mně se koblížky povedly tak na 3- ~f~ asi je to rukama ~q~ - nějak mi moc nevykynuly ... ale dobrý jsou.
Danik78, P+D 7/09, H 4/11 61018

Re: Sobotínek

9.2.2013 17:43:10
já jsem včera ráno měla objednanou schůzku s ředitelem odboru školství na Magistrátu, osobně mi vydal tiskopisy přihlášek ještě do dvou školek které mi jejich ředitelky odmítly vydat. Takže tak~;), jsem ráda že mohu děti alespoň přihlásit~;)..
Takže jsem definitivně na devíti přihláškách do školek, reálnou šanci máme tak na dvě školky, z toho do jedné dám děti jen v případě nejvyšší nouze nebo by tam chodily pouze v dny kdy budu chodit do práce. Od září už musím chodit tři dny v týdnu, z toho jeden den o víkendu.
Nebudu moct děcánky po roce stěhovat do jiné školky, další krok půjde za dětmi Hani a bez sourozenců ve školce by ji tu nikdo ve třech letech a čtyřech měsících nikam nevzal~;)
Danik78, P+D 7/09, H 4/11 61018

Re: Sobotínek

9.2.2013 17:23:46
Bystru~6~
já se vždycky očkování děsím, u našich dětí to znamená že se po očko vždy přidá cokoli a jsou pak cca čtyři měsíce víc nemocní než obvykle~d~.

Chválím koblížky, snad nebude děcánky bolet v noci břicho. Moc jich nezbylo~l~.

Hrozně se bojím že Daník udělá růstový skok~e~, cca deset dní už hrozně moc jí a stěžuje si na bolest nožiček a ručiček, takže růstové bolesti. Na noc mu dávám nurofen. A taky už má snad půl roku stejné číslo nohy, u nás zázrak.
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531

Re: Sobotínek

9.2.2013 15:31:37
Teda chudák Oskíček~6~~6~ Ale snad to budou ty zuby, případně kombinace. Jen z očkování mi čtyřicítka taky přijde moc vysoká.
Veroničák 27433

Re: Sobotínek

9.2.2013 11:44:54
Možný to je a tím to je vysvětlený, špičáci jsou největší potvory na tohle. Kristýna všechny zuby zvládla bez problému a u jediných špičáku měla horečku...
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Sobotínek

9.2.2013 11:06:13
skoro bych řekla, že vidím tlačit se špičáky. je to možný?
Bystrouška + liščátko 9/11 48534

Re: Sobotínek

9.2.2013 10:58:17
za uši ne. ale chyta se porad za pusu , tahá rty a nos
Veroničák 27433

Re: Sobotínek

9.2.2013 10:40:26
No 40 po očkování se mi taky nezdají, i když nemusel být úplně stoprocentně zdravý a pak se to mohlo v kombinaci s očkováním takhle projevit. Pokud mu nic jiného není, tak bych asi stejně pro jistotu zavolala dětský....

Všem krásnou sobotu ~x~
pingui 49813

Re: Sobotínek

9.2.2013 10:26:15
dobré ráno~3~
no nevím 40horečky po Prevenaru~a~,spíš bych řekla kombinace viroza + očkování. Třeba to bude mít rychlý průběh.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 226873  [Dalších 226673 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.