| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zatím bez dětí

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8855  [Dalších 8825 >>]
Hehu+Cipísek 55282
2.10.2011 0:16:04
GERBI já bych taky radši přes týden. pro nás jsou ty víkendy nereálný. tatínek by byl zklamanej, že netráví den s náma a navíc jsme taky věčně někde v háječku, jak je celá rodina rozesetá po republice.... takže určitě týden! )

dětský koutky pro nás zatím moc nejsou, neb Kuba se bojí dětí! :( ale třeba to zas za měsíc, dva bude lepší... kamarádky s dětma mám dvě, jedna je věčně rozlítaná a druhá porodila teprve před měsícem, tak to asi nebude úplně jednoduchý navštěvování, i když bych ráda.... moji rodiče jsou 160 km daleko a tak dále, no a momentálně bydlím ve slušný díře :-D, to mě asi pálí nejvíc...

v letňanským koutku jsme byli a bylo to celkem o ničem, pro větší dítě určitě fajn... každopádně tomuhle se budu asi spíše vyhýbat... byl tam zrovna nemocnej kluk, kterýmu hrčeli z nosu nudle, to teda bych rodičům prdel leda tak nakopala!
Gerbi 55364
25.9.2011 22:16:12
Ahoj holky, my uz jsme taky vydovolenkovany, tak se tesime na srazik:) a hodi se vam spis vikend nebo pres tyden? ja bych radsi pres tyden, vikendy jsme hodne pryc ale kdyz to naplanujeme trosku dopredu tak ok.

Hehe my jezdime hodne do letnan do kika koutku a pry je dobry i detsky koutek letnansky, a ted jak je tam i masinka tak to je taky dobry, jinak i zimni zoo je fajn...no a pak brandysky matersky centrum, tam jsme my hodne casto...a pak taky delame sraziky s kamaradka vzdy na stridacku u nekoho doma...
Hehu+Cipísek 55282
21.9.2011 11:14:48
tak kdy bude to rande???? už jsme se s Třešinkou potkaly v letňanech, tak by to už šlo ne? :-D))))) jináč jsme zpět z dovolenky, bylo krásně..... teď nás naštěstí ještě čeká pár pěkných dnů tady, tak se těším. muž má narozky, tak musíme spáchat nějakej výlet ještě. se zimou je ze mě jezevec a nic se mi nechce. co takhle děláte s dětma v zimě???????? tady se nedá ani moc procházet, je to jen samá ulice bez chodníků, nic zajímavýho... jedno jediný mini hřiště a to i na zahradě máme lepší houpačky, tak ani tam nás to netáhne..... děsně se na to hnusný počasí netěším....
Tresinecka 39875
26.7.2011 18:11:17
Holky, ja jsemv praze porad,jedno kolo ani ne, ale nemam net :( tak kdyz se dostanu, je to vyjimecne a tak.... snad me upc brzo zapoji! Gerbi ma kdyz tak muj mobil
Hehu+Cipísek 55282
22.7.2011 23:20:20
holky já pracuju, takže povětšinou jsem doma, kdy musím využít toho, že malej odpoledne spí, nebo mi holt musí hlídat muž, takže mě je jedno, kdy to naplánujete, já si jen upravím pracovní plán a nebo to třeba vyjde dobře a nic na ten den mít nebudu... takže pište spíš klasicky pracující, kdy se vám to hodí, nebo ty Míšo, máš to nejdál, ať se vůbec domluvíme :) Třešinka je teď asi v jednom kole, tak těžko říct, jestli se ozve...
Gerbi 55364
18.7.2011 21:26:59
Ahojky,
v nejblizsi dobe budu od soboty do stredy pryc, pak zatim nevim...
Michaela83+1 55331
18.7.2011 19:43:12
Kdo kdy může???
Hehu+Cipísek 55282
17.7.2011 15:38:20
tak co ten pražskej sraz ženy? :))
Hehu+Cipísek 55282
17.7.2011 15:38:19
tak co ten pražskej sraz ženy? :))
Michaela83+1 55331
8.7.2011 20:39:56
Holky, však v ČR je taky krásně ne? Srazík by byl super, pokud bych mohla, klidně dojedu za váma pražandy:-).
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8855  [Dalších 8825 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.