| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 637  [Dalších 497 >>]
qwerty
  • 
12.5.2012 15:21:23
Nojo, tak je to proste urceny pro jinou prijmovou skupinu nez jsi ty. Mam znamou, jejiz dite takovou anglickou skolkou proslo, opravdu platili tolik, platej tolik i nasledne na zakladni skole a prijde jim to normalni, maji na to dost penez. Jejich dite se behem tech let naucilo anglicky jako rodilej mluvci.

Ja bych ty prachy za to nedala, radsi bych se prestehivala do zahranici, pokud bych tak hodne touzila, aby moje dite umelo perfektne anglicky, ale oni maji takovyhle nazor. Jejich vec a jejich investice. Zrejme je takovych lidi vic, protoze tech skolek je po Praze nekolik.
Gudrun 88211
12.5.2012 15:19:11
Proč chceš z dítěte dělat Angličana? Česká školka ti nestačí?
Tragika 61116
12.5.2012 15:06:56
Pardon, školka začíná od osmi, ne od devíti hodin.
Tragika 61116
12.5.2012 15:05:41
8 tisíc +1000,-Kč za jídlo, platíme za 3 dopoledne v týdnu (9.00 - 13.00)
Za 5 dní v týdnu se platí 11 tisíc a to je cena bez jídla.
Znám ale i podstatně dražší anglické školky.
simca+klucíí 66211
12.5.2012 15:01:57
zlín
Školné:
3400,-Kč/měsíc - polodenní docházka - 5 dní v týdnu
1700,-Kč/měsíc - celodenní docházka do max. 17:00 hod. - 1 den v týdnu
3400,-Kč/měsíc - celodenní docházka do max. 17:00 hod - 2 dny v týdnu
4400,-Kč/měsíc - celodenní docházka do max. 17:00 hod. - 3 dny v týdnu
5400,-Kč/měsíc – celodenní docházka do max. 17:00 hod. - 5 dní v týdnu
6400,-Kč/měsíc - celodenní docházka do 18:00 hod. - 5 dní v týdnu
1490,-Kč/týden během letních prázdnin do max. 17 hod. (U celoměsíční docházky během letních prázdnin zůstává cena 5400,-kč)
STRAVA: snídaně 8,-Kč, dopolední svačina zdarma, oběd 32,-Kč, odpolední svačina 8,-Kč. Rodič platí pouze za stravu, kterou dítě skutečně sní.
kytko 28439
12.5.2012 14:58:56
Právě jsem koukla na stránky jedné pražské anglické školky a zjistila jsem, že mají roční školné od 180 do skoro 300tisíc kč.
jsem z toho úplně v šoku, v Brně jsem zvažovala školku se školným 8000tisíc měsíčně a přišlo mi to hodně.
ale tohle je teda neskutečný.
je toto normální školné anebo se ty ceny pohybují max.do těch deseti tisíc za měsíc?
ta moje informace o školném 8000za měsíc je stará asi dva roky.
Lenka, dva kluci
  • 
8.5.2012 10:19:33
Dobrý den,
kde tu školku máte? Vracíme se ze zahraničí, syn (5) mi mluví anglicky skoro líp než česky, ráda bych, aby o to nepřišel :(. Dejte mi prosím vědět na email. Děkuji
lenkat@me.com
Lenka
puik 129781
3.5.2012 23:42:17
Hezký večer, vím, že to tady asi nějak moc nepatří, ale nevíte náhodou, která školka nebo instituce v okolí Frenštátu pod Radhoštěm (moravskoslezský kraj) má kurzy angličtiny pro děti od tří let? Jsem na mateřské s mladší dcerkou a nechci jem kvůli angličtiny dávat starší do školky. Za každou radu budu moc vděčná. Momentálně navštěvuje kurz angličtiny v soukromém centru, ale dcera je zvídavá a ráda se učí navíc jí to moc baví a to co se učí tam jednou týdně jí už nestačí ~7~
jana prazakova - matka dvojjazycnych deti :)
  • 
27.4.2012 18:15:12
jeden den v anglicke skolce je spise pro anglicke nebo dvojjazycne deti, ktere se nepotrebuji anglicky ucit, ale jejich rodice chteji, aby obcas do skolky chodily. pokud mate zajem o to, aby se Vase dite priblizilo dvojjazycnym detem, je zapotrebi, aby skolku navstevovalo pravidelne, nejlepe kazdy den a nasledne pokracovalo i pri zakladni skole nejaky souvislejsi kurz nebo neco podobneho.
uroven vyuky anglictiny na zs necham na kazdem at posoudi, ale za sebe rikam, ze nic moc.
pro hradecaky, na DaisyDayCentre je vice info. To je nase soukroma skolka, ktera prave decko pripravi na to, aby anglicky rozumnelo, pozdeji dokazalo jazyk i aktivne pouzivat.. biflovani slovicek atd. nechavame na zs, pro starsi deti mame podobny program s jinymi adekvatnimi tematy.
ZŠ Magic Hill 129503
20.4.2012 18:28:09
Dobrý den, jsem jednatelkou ZŠ Magic Hill a na tento příspěvek jsem byla upozorněna až nyní. Dovolte mi komentář. Školu budujeme již 6tým rokem ve spolupráci s ředitelem, pedagogy,dalšími externími spolupracovníky, jsme také spolupracující školou Pedagogické fakulty UK,Praha. Naše škola za dobu svého trvání již získala řadu ocenění, jsme finalisté soutěže Nejlepší česká škola a rovněž výsledky našich žáků ve srovnávacích testech hovoří samy za sebe - patříme mezi 10% nejlepších českých škol. Samozřejmě je nám vždy líto pokud školu opustí nějaký žák. Nicméně hodnotit školu je potřeba vždy s ohledem na očekávání, která na ni rodiče mají a také s ohledem na studijní potenciál žáka. Naše škola má vlastní vzdělávací program a priority, které ve výuce sledujeme a tudíž určitě nejsme školou, která bude vyhovovat všem. Naším cílem je, aby se dětem ve škole líbilo, a aby dosahovaly svého studijního maxima. Jen krátce k připomínce o kvalitě anglického klubu, ten vyučují rodilí mluvčí-učitelé a má v naší koncepci pevné místo. Bez něj bychom například nedosahovali nadstandardních výsledků v mezinárodních jazykových zkouškách (naše úspěšnost je téměř 90% a to už u žáků 3.tříd). Rodičům i potencionálním zájemcům umožňujeme do výuky nahlížet,mohou ve škole strávit dopoledne či den a udělat si sami obrázek o systému výuky a výsledky pak zcela určitě i vidí na svých dětech. Ono při hodnocení školy je to složitější, a taak všem rodičům, ale hlavně jejich dětem přeji při výběru školy šťastnou ruku. Martina Olivová
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 637  [Dalších 497 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.