| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zdvojená děloha

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 83  [Dalších 53 >>]
PavlaS
  • 
15.9.2014 11:08:53
Dobrý den,
mám asi stejný problém jako máte vy. Dnes jsem se to dozvěděla a jsem z toho dost špatná. Nevím jak se mám chovat a co mám dělat...je mi 24 let a děti bych chtěla za 2 roky, doktorka mi řekla, že teď se s tím nedá nic udělat a že až budem chtít mít dítě tak, aby se o tom vědělo....že třeba budu mít problém s těhotenstvím...nebo že bych mohla potratit :/ nedokážu se s tím smířit..nevím jak si zachovat klidnou hlavu a věřit, že to půjde...můžete mi prosím napsat nějaké své zkušenosti či rady? Moc Vám děkuji za ochotu. Nejsem zde zaregistrovaná a proto uvádím email, děkuji

Přeji hezký den

Stejskalová Pavla
PavlaS
  • 
15.9.2014 11:08:50
Dobrý den,
mám asi stejný problém jako máte vy. Dnes jsem se to dozvěděla a jsem z toho dost špatná. Nevím jak se mám chovat a co mám dělat...je mi 24 let a děti bych chtěla za 2 roky, doktorka mi řekla, že teď se s tím nedá nic udělat a že až budem chtít mít dítě tak, aby se o tom vědělo....že třeba budu mít problém s těhotenstvím...nebo že bych mohla potratit :/ nedokážu se s tím smířit..nevím jak si zachovat klidnou hlavu a věřit, že to půjde...můžete mi prosím napsat nějaké své zkušenosti či rady? Moc Vám děkuji za ochotu. Nejsem zde zaregistrovaná a proto uvádím email, děkuji

Přeji hezký den

Stejskalová Pavla
Táňa+ Klárka,Samuel 05/10 79010
8.12.2009 11:43:12
Ahojky.
Jdu vás jen pozdravit a dát info jak na tom jsme. Zatím je vše v pořádku a jsme stále 3v1 ~t~. Pa
ouranos 101426
20.10.2009 12:46:20
Ahoj holky...ja jsem uz lekla, ze je tak malo pripadu, jak mi rikali tady v Recku. Na dvojitou delohu mi prisli az pri cisarskem rezu, dr mi v CR nic nerekla, ale bylo to v pohode, druhou holcicku jsem taky musela rodit cisarem, jsou obe zdrave. Jen chci jet do CR k doktorovi, aby mi k tomu rekli vice, oni toho tady moc nevi. Navic mi rikali, ze je pravdepodobne, ze jedna z dvou deloh je nefukcni (nemuze dojit k otehotneni)...ale nastesti jsem mela super doktory. ~;) Takze preju vsem holkam, at se jim podari mit miminko...
Táňa+ Klárka,Samuel 05/10 79010
16.10.2009 17:25:27
Jindro, díky. To si myslím taky, že je nedonosím do konce a s císařem tak nějak počítám, už mi to bylo i jednou řečeno. Snad se jim bude u mě líbit ~t~. Tak já si kdyžtak napíšu ty jména a jak tam pojedu tak se zeptám, pokud to nevadí ~b~. Musím najít někoho kdo se stím setkal, ať netrvají na redukci ~a~.

Tobě přeju hodně štěstí z dětmi, určitě vám dělají jen samou radost ~R^ ~s~.
Jindra+berušky 22.7.2004+2/ 08 45931
15.10.2009 20:37:50
Chtěla jsem napsat oboje dvojčátka.
Jindra+berušky 22.7.2004+2/ 08 45931
15.10.2009 20:36:23
Ahoj Táni, tak ti moc gratuluji k výsledkům.
Já jsem do ostravy Poruby taky jezdila i jsem tam rodila. Z holkama jsem tam jezdila do rizikové poradny hned od začátku těhu. Tenkrát jsem chodila k Mudr Bošotovy. Při druhém těhu jsem do Poruby začala jezdit až v 32tt, Chodila jsem k Mudr Michalcovi.

Pře ju ti,ať ti těhu dobře dopadne. A ať miminka donosíš co nejdýl. Počí tej stím že je porodíš o něco dřív a budeš rodit nejspíš cisařským řezem.
Já jsem oboje porodila císařem v 35tt a 35+4tt.
Táňa+ Klárka,Samuel 05/10 79010
15.10.2009 15:01:31
Ahojky.
Tak jsem dnes byla na UTZ, a jsou obě v pořádku, stejně velké i se ~s~~s~.
26.10.jdu na krev a 13.11.na UTZ(screning-nebo jak se to píše), do OV-Poruby, mudr.Matura.
Prý pokud se tam setkali stímhle a řeknou že je vše v pořádku, tak si je budu moct nechat obě. Jinak mi dr. doporučuje redukci 1 ~p~, ale nutit mě prý nemůže ~d~
Táňa+ Klárka,Samuel 05/10 79010
7.10.2009 15:17:53
Jindro, děkuji za odpověď a blahopřeji ke 2 dvojčátkům ~b~. Jsem ráda, že vím aspoň o někom komu to vyšlo. No pokud budou obě v pořádku a se ~s~~s~, tak se jich nevzdám. Budu za ně bojovat ~z~.
Děkuji za povzbuzení ~x~. Dám vědět jak dopadla kontrola. Zatím pa
Jindra+berušky 22.7.2004+2/ 08 45931
6.10.2009 21:45:41
Ahoj Táni, já jsem čekala dvojčátka v každé děloze jedno. Divím se že ti jedno dvojče chcou vzít. To u mě o tom neuvažovali a korát se báli že je nedonosím. Nakonec jsem je donosila a holky se narodili v 35tt císařským řezem.
Na začátku těhu jsem trochu krvácela a pak bylo vše v pořádku až v 35tt jsem měla preklapsii a mimča muselí ven.
potom mi dlouho další mimi ze zdravotních důvodů nechtěli povolit. Ale nakonec mi to povolili, stím že když to bude jedno , že by neměl být problém. Otěhotněla jsem a opět v každé děloze jedno. Těhotenství bylo naštěstí až dokonce v pořádku. V 35+4 mi praskla voda a narodila se mi opět v Ostravě Porubě dvě zdravá miminka, holčička a chlapeček. Nyní jejim skoro deset měsícú.
Jen dodám že mě udruhého těhu strašili že budu muset ležet ve špitále. Neležela jsem, jen jsem byla na ryzikovém těhotenství.

Ničeho se neboj, uvidíš že všechno dobře dopadne. A donosíš dvě krásná miminka.

Ničeho se nboj
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 83  [Dalších 53 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.