| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 3124  [Dalších 2824 >>]
magrata1 95172
16.3.2013 0:09:47
nevím, kde jsi zas vzala lejno. Asi ho máš místo mozku. sprchuj své dospělé děti třeba savem, aby byly dostatečně čisté. Jsi pako
Monika 123907
16.3.2013 0:09:27
Ale jo, já netvrdila, že je to to samé, jen jsem vyjádřila naději, že "jak to přišlo, tak to odejde", třeba. Pokud se vyčurá aspoň do té plíny, tak snad akutní zdravotní nebezpečí nehrozí, kdyby to byl nějaký zánět, měla by snad mít teplotu, příp. by asi ve spaní při tom čurání plakala? Já to prostě vidím na nějakou psychickou záležitost, čím způsobenou, to si rozhodně netroufám odhadovat, ale samozřejmě, pokud to bude pokračovat, tak bych raději v Po k pediatričce min. zavolala
Lilila 78054
16.3.2013 0:09:03
jo ona ledová sprcha není fyzický trest .... a to teda sprchuješ duši, né ?
Ale možná, že vlastně obojí, to je fakt.
Tylity 114268
16.3.2013 0:07:42
Ag, to je ok, mé děti se nepodělávaly zhruba od roka, tedy nebylo toto třeba. Ale budeš se divit, 5ti leté jsem sprchoala a dovoluji si odporovat - v tomto věku svou hygienu nezvládají. Pokud si to myslíš, budiž ti to přáno.



Lilila 78054
16.3.2013 0:07:16
jestli ty si jen nenamlouváš, že je to o majetku ~d~
Já totiž nikdy neřešila, kolik má nebo nemá mamka mamonu ...
Kapradina 34186
16.3.2013 0:06:39
Ospchovat studenou 5tileté zdravé dítě - to je podle mě naprosto v pořádku.

Podle mě je to v pořádku pouze, když to dítě samo chce a souhlasí s tím v rámci otužování, pokud je to forma trestu normální to NENÍ!

Měla jsem je sprchovat častěji, tak bych to hodnotila dnes.

Proč?

Být přísná, zásadní a kategorická, trestat. hm, člověk se učí. Není dobře být hodná za všech okolností.

Mě z toho vychází, že jsi právě pčísná byla a že jsi používala nepřiměřené tresty.
Je dobré být hodný a chápající rodič za všech okolností!
Tylity 114268
16.3.2013 0:05:18
ještě bych andílka za to lejno v gatích mohla seřezat - ale nikdy jsem děti fyzicky netrestala, tak pokud se opakovaně podělává v tomto věku, preferuji tu studenou sprchu.. a jsem Herodes, ale stojím si za tím..

Lilila 78054
16.3.2013 0:04:52
a ty fakt nechápeš, že někdo může být i nemocný ?
Tý woe ... vybodneme se na medicínu a všechny nemocné strčíme pod skotské střiky ~a~

Magráto sorry, ale na ní se prostě nedá nereagovat, omlouvám se ti.
Agatha Ch. 135518
16.3.2013 0:04:25
přijde mi ponižující sprchovat 5leté dítě, od malička se sprchuje samo, tak proč bych to jako měla dělat já??? to nechápu...~a~
ty jsi snad musela svoje děti ještě v 5 letech sprchovat??? divné... většina dětí to už přece zvládá sama...

o znečišťovaní v 5letech jsem nic nepsala, hygienu děti zvládají... pokud ji náhodou nezvládají, tak je problém někde jinde, než že bych byla či nebyla dokonalá matka
Tylity 114268
16.3.2013 0:03:28
mé dospělé mě nemusí - octavii a miliony z jiných zdrojů jim totiž daroval otec a ne já.. a ode mě se těch milionů skutečně nikdy nedočkají.. a dobře to vědí.. ode mě fakt tak tak studená sprcha.. :)
prý je zdravá.. ale třeba ne.. to se jen tak říkalo..
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 3124  [Dalších 2824 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.