| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 3124  [Dalších 2794 >>]
Agatha Ch. 135518
15.3.2013 23:44:39
magrato, pokud ti nebudu čůrat ani zítra, vůbec bych se nežinýrovala a vzala ji na pohotovost... pokud to je infekce močových cest, tak je lepší zálečit co nejdříve...
Tylity 114268
15.3.2013 23:44:36
hele, ty pleny v noci nejsou o tom, že to je ostudný, ale že je to nepříjemný a děsný - spát v těch výměšcích a nedovedu si přestavit maminku, co považuje za nejlepší pro sév dítě mu právě toto dopřávat (tak leda to je pro mě o pohodlnosti té maminy - ale to je asi generační náhled)

Za mě - mé děti nespaly v tom, co vyměšují a nepovažuji to za týrání.. neschvalovala jsem nikdy papírové pleny - jelikož jsem si neuměla přestavit, že spinkají omotané toaleťákem v lepším provedním nacucaném močí..
ne..
vyžehlená, vymandlovaná bavlna a omýt heřmánkem, jak to šlo tak vyměšovat na nočník - to bylo a pro mě i je běžné..

fakt jsem asi magor.. nesrovnám se s hovny na děstské prdýlce a ještě cíleně..
NovákováM 120401
15.3.2013 23:42:42
Tylity, - trochu klídek, prosím.

Kdo to rozhodl, že dítě mezi 1-2 roky života se rozhoduje, jak to bude s jeho vyměšováním? Jakože si v hlavě sepne, "neměl bych do plíny, měl bych na WC, tam se to spláchne?"
Plína studí/nestudí.

A kdo stanovil hranici, že dítě by mělo zvládat nočník v roce a půl, když zvládne v roce je divný a když nezvládne do dvou let je divný znovu.

Dá se to jako fakt vycepovat? jak? Tou zmíněnou studenou sprchou? - To sis dělala legraci, že ano.


Kapradina 34186
15.3.2013 23:41:53
Co když je to pozůstatek toho nesmyslnýho drilu, že musí být bez plen v roce?
magrata1 95172
15.3.2013 23:40:42
Ty kontaktuj hlavně psychiatra. Já jdu k doktorce ve středu, byli jsme ve středu, ale to jsem si ještě nevšimla, že nečůrá. zjistila jsem to včera.
Kapradina 34186
15.3.2013 23:40:00
Tylity,
proč to tak hrotíš? Dítě v tématu nemá pleny přes den, ale v noci - to je většinou doma s maminkou a ta mu dopřeje pleny, když má problém ... k čemu bude vyšilování, že je to ostudný?
Tylity 114268
15.3.2013 23:39:33
téma zní - čtyřletá dcerka není schopna čůrat do nočníku - tak se nediv, děvče..
jinak tě chápu, má malá měla také problémy se vyčůrat a i dnes, kdy jí je 13 pryč to vnímám
Tylity 114268
15.3.2013 23:37:59
a byla jsi s tím u lékaře? já bych alespoň kontaktovala dětskou lékařku po telefonu, pokud se mi něco nezdá standardní, hm?
magrata1 95172
15.3.2013 23:36:29
Protože jsi četla furt dokola jen ty svoje kydy. Plenku jsem dceři dala teď podruhé, protože z toho, jak spala několikrát počůraná, je nachlazená a strašně kašle, tak ji radši nechám ve výkalech než celou mokrou. Já tady pořád opakuju, že nejde o nočník, hajzlík, pleny..., ale o to, že nečůrá v bdělém stavu vůbec
Tylity 114268
15.3.2013 23:35:37
hm, taky vycházím z předpokladu, že je normální mezi 1. a 2. rokem se naučit vyměšovat jinak, než do plen a jsem za mogora. hm.. tak jsem si dovolila přestavu, že i v 7mi se může dítě rozhodnout - ale o již chodí přeci do školy, tam již přebalovací koutky nemají.. třeba v budoucnosti budou, protože vy, moderní maminky si je prosadíte.. čeho všeho se ve svém století nedočkám :)
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 3124  [Dalších 2794 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.