| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 3124  [Dalších 3064 >>]
Bouřka 7675
8.4.2015 20:30:40
Co nechce, ono to spíš jinde moc nejde. Akorát že většina takto postižených, co znám, jsou zrovna ženský.
janickamysicka 135121
8.4.2015 20:24:30
no ja davam malemu pit hodne, cajik s medem, on i musi pit kvuli ledvinám. rad i kakao tak to mu davam kdyz si ho vyzada i caj. davam mu do polivej trosku vlakniny, a jablicka papame, hodne jogurty a nekdy mu dam probiotika. protoze jednu dobu mel spise bobky.

chci prave do školky maleho dopracovat aby se vykadil do nocniku.
stejnak je to zajimave curani jim nevadi ale kakani to potrebuji chlapci soukromi..
bude to boj. uvidim jak to bude zitra, zkusim mu treba nabidnout odmenu za kakani do nocnicku. nebo koupim novy nocnik.
Monika 123907
8.4.2015 20:10:18
Myslím, že je to celkem častý problém, co vím, tak hlavní rada odborníků bývá moc kolem toho nenervovat, nechat tomu klid a čas. Kolem tří let je takových případů fůra, že by to někomu vydrželo až do školy, o tom jsem neslyšela. A pokud se bojíš školky, tak mám pocit, že tyto děti, pokud ten "problém" už předtím nezvládnou, tak že prostě ve školce nekadí vůbec, prostě až doma "v soukromí". Mají to tak hlavně kluci a co vím, tak někomu do vydrží až do dospělosti, že na velkou jde v 99% jen doma, jinde se mu prostě raději "nechce".
Jáňa+tři sluníčka 29413
8.4.2015 19:52:51
my s kakáním bojujeme už od loňského léta, bez plen(ve dne i v noci) od 2 let, v květnu mu budou tři a pořád je to boj se střídavými úspěchy. Čůrání bez problémů, doma i venku, stejně jako vy. Kadí ztěžka, vleže na břiše s vystrčeným zadečkem, chce soukromí, takže jakmile někde "zaleze" a leží na břiše, už ho naháníme... Má tuhou stolici(málo pije a nedá se moc donutit pít víc :-( )Poradila nám naše dětská psycholožka, umístit nočník buď na záchod(tam nemáme místo), nebo do koupelny a trvat na tom, že se potřeba vykonává pouze tam(v soukromí), byť třeba zatím do slipů... Zkoušíme to druhý týden a už se dostavují výsledky, je to tak 70% do nočníku a 30% do slipů, taky doufáme, že to do "školkové" docházky doladíme, aby nám ho nevyreklamovali zpátky domů.~e~
janickamysicka 135121
8.4.2015 19:42:38
ze by to mel tuhé zatím takovy problem nemame, davam mu probiotika a jogurty, hodne jablek. přemyslim ze bych mu koupila novy nočník nejaky zajimavy pro nej, nebo dat za vykakani odmenu treba kinder cokoladu.

chape co to je, dneska rikal ze vykakal velke hovino. ale co kolem toho udelal za sceny. jsem zvedava co bude zitra :-)
Lenka
  • 
8.4.2015 19:27:06
Nedoporučuju tlačit "na pilu". Syn měl to stejné a přešlo to časem samo (před 3. rokem). Nabídnout nočník nebo rovnou záchod, ale pokud nechce, raději ať se vykaká do plíny, jak mu to vyhovuje, když nebude chodit pravidelně, zatuhne mu to, bude mít zácpu = ještě větší blok, bude to bolet.
Pavla
  • 
8.4.2015 19:20:01
Kamaradky syn kakal do pliny asi do 5 let.. Mne osobne 2,5 roku prijde brzo na to byt uplne bez plen. Mozna to neci dite zvladne.. Ja jsem na to byla laxni matka. Ale to si asi slyset nechtela.:-)
Bouřka 7675
8.4.2015 19:18:11
Jsme na tom stejně, akorát mu nedávno už byly 3 roky. Rok je bez plín včetně noci, ale na kakání si o ni vytrvale říká, kaká ve stoje, nočník, wc zatvrzele odmítá. Před 2 týdny ho moje máma přemluvila na záchod, strávila tam s ním 3/4h než se vykakal, ale jen co odjela, tak nám to zatvrzele odmítá dál. Jen tiše doufá, že do školky to nějak zlomíme, jenže on je totálně nemotivovatelnej, strašnej salámista a vše má na háku. Dokud nebude chtít sám, tak s ním nehnem ~4~.
janickamysicka 135121
8.4.2015 19:10:36
Zdravím Prosím o radu,

synovi je 2,5 roku, čurá v pohodě, do nocniku, na wc i venku na kaminky, travu, cokoliv najdeme. Ale velký problém je s kakáním, má svoji polohu je opreny o postel a kadí do plíny. jenže odnaučuji ho noční plínu a byla bych ráda aby jsme se pliny zbavili uplne. Dnes uz to drzel druhy den, nakonec se vykadil, ale ve vaně a do ní :-( na ten nočník si nechtel sednout ani za boha a měli jsme doprovod se řevem

prosím o radu jak na nej nebo co zkusit. :-)
daba+holčička 55689
22.1.2015 20:21:10
je topná sezona, zatopila bych a nechala jí běhat bez kalhot, to jde líp. Ale včas vrátit textil, protože to bývá zas krok zpět. Já taky učila od 2,5 let a ve 3 do školky to bylo natěsno, ale dala to. V létě na písek jsem chodila s 5ti trenkama a často jsem šly předčasně domu, protože došly suchý ~:-D
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 3124  [Dalších 3064 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.