| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 3124  [Dalších 3034 >>]
mochito 37531
22.11.2014 16:18:41
Jo, občas zkouším, ale nejsem moc trpělivá. Páč počůranej koberec a sedačka mi teda moc nebaví...teď na zimu už jsem rezignovala a těším se, až bude teplo a budem jezdit na chatu, že tam bude chodit nahá a bude se to učit venku. A myslím, že jí to prostě nakonec sepne a bude to ze dne na den. Do školky půjde nejspíš v září.
Pečená sušenka 139730
22.11.2014 12:27:10
nechavala jsem obe deti se pocurat. Trvalo to tak 1-2 tydny a pochopily. PRala jsem denne pracku teplaku. Na prochazku jsem samozrejme dala plinu. Jak to pochopily, tak uz se mi nikdy pres den nepocuraly.
Tussi + 3
  • 
22.11.2014 12:18:27
Jo, tak to bude v detech. U nas extremne citlivy je ten z kluku starsi. On ani doma si nevydobyva pozornost. Ostatni mi proste ""bzikaji"" za zadkem tak dlouho, dokud proste tu rozskrabanou bramboru neodlozim a nejdu k nim. On ne, on vidi, ze neco delam, tak jde pryc (zahlednu koutkem oka jen stin, a stejne tak tu rozskrabanou bramboru odlozim, neb mi to rve srdce).
Ten nejmladsi je ""pozornost-za-kazdou-cenu"" . Zrovna tento tyden jsem si s nim uzila v bance a v lekarne... Zvladne v nejnevhodnejsi chvili vymyslet takove akce, ze lidi jen koukaji (to mam celkem v pazi, ale jak se musim soustredit na neco jineho a do toho jeste prelstit mladase, aby se zklidnil, nic nerozebral a nejecel jak tur - ma fakt silny hlas, z toho se zpotim az nekde)
petra v
  • 
22.11.2014 11:11:46
Zkouset nekolikrat za den posazovat na nocnik. U mojeho syna to trvalo myslim 2 mesice,ucila jsem ho to pres leto. Nekdy do nocniku,nekdy do kalhot,uz jsem byla zoufala,ze se to nikdy nenauci a pak najednou snad ze dne na den po tech 2 mesicich uz to fungovalo,zacal sam chodit a to i v noci byl bez plen a nepocuraval se.Takze trpelivost,nedavat uz pliny a davat casto na nocnik,necekat,ze si vzdy dite samo rekne do te doby nez se to nauci.
Pollyenka 97098
22.11.2014 10:20:41
5 měsíců je strašně dlouhá doba. Je velká, vydržela bych, aby byla občas v mokrém, ono jí to naskočí.
NovákováM 120401
22.11.2014 0:33:30
jinak je to přecitlivělý prevít a je ho dost, ale lepší se to.

Už dávno jsem tu psala témata, jak umí ten malý prcek vydřít až na kost, jakou manipulaci používá podvědomě a někdy zcela cíleně, jak nevím, kde se to v něm bere a jak vidím tu kombinaci genů.

Tohle ale nebyl ten okamžik, naopak z toho byl špatnej on sám.
NovákováM 120401
22.11.2014 0:29:04
Myslím, že se pleteš.
Nic ve zlém, máme jiné děti nebo jiné vnímání.


O to opravdu nestál ani podvědomě. Prostě stresák, a právě nechtěl být středem pozornosti a zájmu, že by si odskočit měl.

Pak znervózněl a stalo se. Nervní byl od rána, ale přeci si těsně před zkouškou nemůže jít ulevit. To je ten problém.

On totiž je rád středem pozornosti, ale v rodině, navenek je trochu "sračička"..

Myslím, že moment připomenutí jediný nastane, kdy mu to oživíme, že se může stát jen v situaci, kdy podobné bude mít za zlé svému dítěti - v jakékoliv jiné nápodobě :-D
a je to? 72327
22.11.2014 0:21:13
Na nocniku posedi, ale je to spíše náhoda. Cilene si nerika a zapira, že právě kaká...
To samé, v bleděmodrém, jen holka.

V létě jsem ji nechala bez plen, ale byl řev. Jednou mi dokonce otevřenými dveřmi od balkonu prohodila nočník...jako ze 4. patra, ven...měla štěstí, že nikdo zrovna nevenčil.
Jinak bez plen řvala, rozčilovala se, dostala plenu, vykonala potřebu a byl klid.
Momentálně dojde na přebalení, až když je hotovo, jinak na ni nesmím sáhnout. Utíká a zase řve.
Nočník jak kdy, na záchod se bojí.
Tussi + 3
  • 
21.11.2014 23:01:04
:D (promin) . Evidentne chtel byt stredem pozornosti ;) (u toho sveho si jsem timto temer jista). Jsou to lisky podsite, zvlast, kdyz maji odkud cerpat know how (starsi nebo stejne stari sourozenci). Viz:
Ja: co to tu je???!
dcera: to kluci
starsi: to Denda
Denda: to samo
NovákováM 120401
21.11.2014 22:33:32
Starsi je ok, mladsi je rebel. Prijde mu straaasne vtipne pribehnout 5 minut pote, co se ho ptam, a s lisacky vyplaznutym jazykem hlasit Curala do gati ja. A pritom cca mesic nazpatek zvladal do kalhot necurat.

Tussi, dost přesné. Prostě stane ne. A mmch, syn se úplně naposledy (jeden) počůral v jednom dost důležitém momentě, kdy jsem se 3 minuty předtím ptala, zda opravdu nepotřebují :-D
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 3124  [Dalších 3034 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.