| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 4

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 3981  [Dalších 3921 >>]
Erif & princezna 8553
13.6.2012 10:43:16
Otvíračku mají na webu, zkus zagooglit ~j~
Já tam byla jednou s kámoškou a po pravdě bych tam sama nešla ani náhodou. Na mě to působilo docela děsivě...
pingui 49813
13.6.2012 7:11:01
ahoj,nejsem z Prahy tak se chci zeptat zda tržnice Sapa funguje i přes týden,nebo jen o víkendech? A kde tam vchod ,z té hlavní silnice,nebo jsem koukala že se tam dá odbočit na takovou vedlejší cestu a jede se až dozadu a je tam taky nějaká brána.Projížděla jsem jen kolem,nikdy jsem uvnitř nebyla....
díky
Anezka73 49441
22.3.2012 3:39:49
La Pepo, mnohokrát díky :-)
La Pepa 5341
21.3.2012 21:01:46
Vystoupíš na metru Budějovická po nejezdících schodech, když vylezeš do vestibulu, dáš se doleva po schodech jezdících a octneš se na zastávce. Otamtud je to jednu stanici jakýmkoliv busem - tuším 121, 124 a 205. Ale není to daleko ani pěšky, odhaduji tak na 5-7 minut.
Anezka73 49441
21.3.2012 20:57:18
Holky, prosím, poraďte, má tam být nějaký zdrav. zařízení. Jedu z Pavláku. Mám vystoupit někde u polikl. Budějovická? Sorry, podle mapy se neorientuju. Děkuju za pomoc~x~
Lei 37503
22.10.2011 1:44:35
Já prosím pro změnu o info, jaké je vitání na Pze 11, stojí to za to? Nějaká kulturní vložka, zpěvy, tance, hodnotné dary ~t~? Jak dlouho to trvá? Tipuju Chodovskou tvrz, nemýlím se?

Děkuji ~x~.

Čau maw ~;).
Monika 05 119926
8.10.2011 22:59:02
http://www.ubytovny-v-praze.cz/ubytovna/kacerov/

http://www.ubytovnapraha.info/

http://www.ubytovnanovodvorska.cz/

zkuste to tady, nevím jak to tam vypadá, ale ceny jsou slušný a jestli to chcete jen na přespání...
Jaroslav
  • 
30.9.2011 21:48:34
Někteří řidiči MHD hl. města Prahy jezdí na červenou

Při cestě na mši svatou do Vršovic, zvoník pravidelně dojíždějící sem v sobotu, sedí v autobuse linky 139 vidí, že řidič alespoň třikráte přejel křižovatku na červenou. Poprvé to bylo na křižovatce u Polikliniky v Modřanech, podruhé na křižovatce za Nemocnici Krčí, kde se odbočuje na Kačerov a posléze naposledy na křižovatce ulic Michelská a V Zápolí. Na té poslední jmenované křižovatce se totéž stalo před rokem, kde opět řidič vjel na červenou. Tak zde vidíte, jací jsou také řidiči DPP.
Jolynka, Andrejka & Kristýnka 31997
30.9.2011 16:13:03
ahojky holky, kdybyste nektera chtela vyzkouset ekologicke vyrobky od Eurony, cistici pripravky, kosmetika, doplnky, muzete mrknout na www.eurona.cz je tam virtualni katalog. Jinak maji i celou radu vyrobku pro miminka, avivaze s nadhernou vuni jahudek nebo zvykacek. Nabizim osobni schuzky s moznosti si vune ocichat a vyzkouset vzorecky pripravku.
Iveta, Ondra a Vojtíšek 9442
29.9.2011 20:02:30
Omlouvám se, že Vám sem tak vpadám, ale chtěla jsme poprosit o tip nebo radu. Jsme ze Servní MOravy a 24.10. mám jet se synem (už měl 6 let) na hospitalizaci do Thomayerovy nemocnice. Od loňského roku má epileptické záchvaty s pravostranným ochrnutím, které nakonec vždycky přejde, ale minulý víkend jsme měli nové epizody a naše neuroložka to chce dovyšetřovat na vyššíém pracovišti.
A protože syn už měl 6 let, tak nemám nárok být s ním hospitalizovaná. Chci tam být sním, ale prý můžu jen od rána do večera a na noc musím jít pryč. nabídli mi ubytovanu, ale ta stojí prý 500-600 Kč/noc. Což se mi zdá docela šílené na to, že se tam jen vyspím a zase ráno půjdu za synem.

Sháním nějaké levnější ubytování co nejlblíž Thomayerovy nemocnice, zkoušela jsme hledat na internetu, ale nepovedlo se mi nic najít. Neměli byste nějaký tip, kde bych se mohla ubytovat. Nemusí to být žádný luxus, jen tedy aspoň sociálka na pokoji. ~t~ Byla bych vděčná za jakýkoliv tip. Přeji hezký večer.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 3981  [Dalších 3921 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.