| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 4

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 3981  [Dalších 3901 >>]
Iva
  • 
8.3.2011 7:48:17
Dobrý den,
já mám dceru od září 2011 v Hrabákově - a spokojenost. Nikdy jsem se nesetkala, že by mi dcera přišla uplakaná kvůli jídlu nebo, že by pí učitelka byla naní zlá - spíš plakala, že se jí po nás stýskalo nebo jí nějaký ten uličník praštil. K chození ven - pravda, mohly by děti chodit pravidělněji, ale co se týká procházek do lesa - mám pocit, že každé dítě raději skotačí po zahradě než se ukázněně řadí do dvojic a pak odpochoduje nějaký ten "km". Iva
uplnek 72547
7.3.2011 15:59:27
Ahojky, neporadíte někdo? Díky.
ewulle 53409
1.3.2011 12:34:23
Dobrý den, nemáte prosím Vás někdo zkušenost s mateřskou školkou Tajovského v Krči? Dík
živávoda 107072
15.2.2011 9:53:20
Prosím holky, chodí tam Vaše dítko, jaké máte zkušenosti? Moc děkuji..
gaia 4258
8.2.2011 17:27:47
Holky vkládám informaci,která by vás mohla zajímat.Jukněte sem

http://mlekozfarmy.cz/cs/mleko-az-do-domu1/zastavkova-trasa-61-pondeli.html
Hudba Ainur 3111
26.1.2011 20:53:00
To je podle mě normální v každé školce, že rodiče na začátku roku jednorázově dávají pomůcky na výtvarku (pastelky, voskovky, lepidlo, čtvrtky...) a k tomu hygienické potřeby - toaleťáky, kapesníčky, ubrousky, pasty na zuby apod. Jestli to tam ale vozí pravidleně, tak to je už divné.
dancav 105000
26.1.2011 20:10:52
Děkuju moc za názor, jsem z toho v šoku~e~. I ten les byl pro mě jeden z hlavních důvodů proč právě tam... a co se týče jídla, tak to je taky dost drsný. Náš Filip nejí žádnou pomazánku a ovoce, prostě to nejí, má k tomu doslova odpor ~n~. Kunratice jsou ale dost drahé, co jsem koukala a "státní" školku mají zavřenou - rekonstrukce. Mám kamarádku co dáva kluka do Blatenské a dneska mě dost zarazila, když jen tak mezi řečí pronesla, že jede dát do školky toaletní papír, že si učitelky o to říkají ~7~ . Tak fakt nevím, nechce se mi vozit syna přes půl Prahy
Hudba Ainur 3111
21.1.2011 9:15:51
Šla bych do Blatenské, mívala sice špatnou pověst, ale prý se to tam radikálně zlepšilo. My jsme z Hrabákovy před pár lety utekli, byla tam jediná výborná paní učitelka Madlenka, jinak to byla hrůza. Vedení, učitelky, jídelna...~Rv

Co mě drtilo, že je to školka přímo u lesa a v lese za dva roky byli jen jednou, když byla mlha a učitelky by na děti na zahradě neviděly. Důvod? V lese jsou klíšťata a exkrementy. Jinak chodí děti jen na zahradu, a to ještě stylem, že když není zrovna dokonalé počasí, vylezou před školku v 11:15 a v 11:30 jdou zpátky. Mám to z první ruky, koukám na to z okna.

Tříleté dítě dali do třídy plné předškoláků, takže se nemohla chytat, ale učitelka na to nebrala ohled, byla na ni ošklivá, netrpělivá, často na ni křičela. Děti si z ní udělaly panenku na hraní.

Kdykoli jsem odpoledne nebo po obědě přišla pro dítě, seděla učitelka u stolku a četla si časák.

Nutili dceru do jídla, pranýřovali ji za moje požadavky. (Zašla jsem do kuchyně s prosbou, aby do naší dali místo pomazánky krajíček chleba jenom s máslem, že tavené sýry a uzeniny dcerka nesmí. O svačině vtrhla kuchařka do třídy, a křičela, čí že to byla matka, která chtěla ten nesmysl s máslovým chlebem? Tříletá dcerka se tam rozlakala.)

Dvacet stejných obrázků na nástěnce.
Do divadla jezdili jenom předškoláci, protože je to zvyklost, a mladší děti do MHD učitelky nevezmou.

Prostě ačkoli mámem Hrabákovu přímo pod okny, vozila jsem děti nakonec do soukromé školky v Kunraticích, kde byl naprosto jiný přístup k dětem.
dancav 105000
20.1.2011 20:14:20
Ahoj,
moc prosím o vaše názory a zkušenosti ohledně školek na Jižním městě. Rozhoduji se mezi Blatenskou a Hrabákovou (synovi budou v červnu 3 roky a já nastupuji do práce, tak by mi ho mohli vzít :o),ale nevím která školak je ta "nejlepší", kde jsou ty "nejlepší pani učitelky" :o). Děkuju moc za radu
Li. 14175
1.12.2010 15:19:26
Nevíte někdo o nějaké prima akci na nadcházející víkend? Tlačit se na Staromáku - to se mi vážně moc nechce. Jenže kam jinam s čerstvě sedmiletým klukem? Praha 11 každým rokem pořádala mikulášský průvod, ale letos asi nebude, nic jsem o něm nikde nesehnala.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 3981  [Dalších 3901 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.