| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 870  [Dalších 600 >>]
V + 4
  • 
5.5.2008 9:17:38
Jesle tedy přímo v Čelákovicích nejsou.. ALe budou otvírat novou školku - takže jestli je dítku více než 3 roky - můžeš to zkusit.. Zápisy do školky budou v týdnu od 12.5.08. Nová školka má být po bývalém fitku za Albertem - jestli ti to pomůže. Ať najdeš, co hledáš...

Věra
* Kačka * 70429
29.4.2008 11:01:56
Ahoj.
V srpnu se stehujeme do Rican a tak hledam dobreho pediatra. Muzete mi nekoho doporucit ?

Jessiiccaa
  • 
28.4.2008 21:52:23
jedine jesle o kterych vim jsou v Mlade boleslavi II tady je odkaz
www.jeslemb.cz
1.3Magráta13 36870
28.4.2008 10:23:04
Tak já přímov téhle lokalitě bydlím. Kousek od Nehvizd. Je to tu bída se školkama, natož hledat jesle. Mateřské centrum je v Čelákovicích, Brandýse, Klánovicích a Horních Počernicích. V Počernicích je i klub pro maminky při MDDM. Všechny info najdete na netu. V Úvalech není nic, pokud vím. A jesle teda v okolí fakt nejsou, nebo mi jsou utajené. Ale spíš ne.
I když v Nehvizdech je dost maminek a jsou docela podnikavé. Slyšela jsem, že mají nějaké cvičeníčko v Sokole. zkuste zavolat na úřad nebo popátrat po netu. Možná je schůdnější cesta zapadnout do nějaké party maminek a vzájemně hlídat, aby se děti užily.
Frimmelka 78071
5.4.2008 8:34:53
DEkuji moc za rady holky...:)))..už jsem koukala na ty Klánovice, vypadá to zajímave...což o to, já bych s tim mim prckem zustala, ale jakmile prijdeme mezi deti, tak mi rika "ahoj, papa prijd potom"...a to ji je rok a trictvrte..:))..ale potencionální hlídání bych stejne vyuzila az cca v září,tak se uvidi.:)))..treba jí do té doby chytne ta fixovanost na maminku.:))))..
Šmatla 37247
4.4.2008 22:53:38
Zdravím,

a neměla bys to blíž do Klánovic nebo Šestajovic nebo Horních Počernic? V Klánovicích funguje mateřské centrum a dělají i "hlídací" dopoledne dvakrát do týdne pro děti do 2,5 let, v Šestajovicích mají pobočku, která funguje jako soukromá dopolední školka pro děti od tří let. V Horních Počernicích je určitě mateřské centrum taky, dokonce mám pocit, že hned dvě (nebo to druhé je nějaký klubík pro maminky). Eventuelně by snad něco mohlo být v Úvalech (to máš kousek, když to střihneš přes Horoušany) - ale s obecními službami tady v okolí moc nepočítej, spíš ta mateřská centra.

Tak hodně štěstí.

To klánovické mateřské centrum má určitě svoje stránky, tak na ně zkus mrknout.

K.
Beremi 80377
4.4.2008 22:45:05
o jeslich v tomto regionu nic nevim, kdyz jsem potrebovala pred 3 lety misto v Celakovicke skolce pro 3 lete dite, byl to problem. Co ti muzu poradit je materske centrum Tucnak v Celakovicich. Jsou tam moc mile maminky a je to pro mensi dite rozhodne lepsi, kdyz mu budes na blizku, odpocines si a ono si pohraje nez aby bylo uplne bez tebe.
Frimmelka 78071
3.4.2008 13:29:08
Ahojky maminky, v léte se stehujeme do Nehvizd a já tou doubou už snad budu čekat své druhé mimi a tak me napadlo po vzoru mých kamarádek, že bych malou dala na jedno dve dopoledne v týdnu do Jeslí..netušíte o nejakých v tomto okoli? Nehvizdy jsou malé, ale pro lepsí orientaci jsou kousek od Čelakovic...mám k dispozici auto, takže v dojíždění neni žádný problém..budu Vám moc vdečná pokud napíšete, díky!!!Frimmelka
Dana + 4
  • 
2.4.2008 21:00:42
Ahoj holky, v září se budeme stěhovat do Říčan, a proto bych vás chtěla poprosit o nějaké tipy na různé zájmové kroužky, dobré školy,gymnázium, mateřské centrum a vůbec zajímavé věci a děje v místě. Mám dcery 1,6,8 a14 let, takže uvítám jakékoli informace a komentáře. Děkuju moc.
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
26.3.2008 9:37:30
Loompo, jasně.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 870  [Dalších 600 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.