| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 870  [Dalších 490 >>]
Zrzečka, děti 1,5 a 3,5
  • 
6.6.2007 18:15:17
Doktorka Barešová (křest. jméno Šárka) je úplně super a úplně v pohodě. Do lonska byla v Podolí (takže zkušeností hafo), před cca rokem si otevřela praxi v Počernicích. Mého mladšího rodila ještě v Podolí. Je opravdu milá a prima, přijela v noci k porodu atd.
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183
6.6.2007 16:57:55
Niko ahojky ty jo mam drobet v tech maminach co se mi ozvali bordel. ale uz si vzpominam.. to vis ze se zastav.. ted si nepamatuju ty si z Ujezda nebo Uval..?
U nas asi taky zacinaj zuby skoro cely dny probreci..nastesti v noci spinka
Pavlína
  • 
6.6.2007 16:50:14
Markéto,
ta dr. Barešová mne zaujala. Jak už jsem tu psala, stěhujeme se do Úval a do H.P. to máme kousek. Mohla bys mi prosím napsat, zda má ultrazvuk v ordinaci, kolik se u ní případně platí a tak? Díky moc
Markéta (Max, dva a půl)
  • 
6.6.2007 16:36:08
Teď jsem náhodou našla tuhle diskusi a zalíbila se mi :)
Jsem z Čelákovic, máme dvou a půl letého syna Maxe a tady v Čelákovicích bydlíme skoro dva roky ...
Já bohužel - bohudík - můžu a musím dost pracovat, takže na reálné seznamování v mateřském centru to se mnou bohužel moc není :( takže tu ani po dvou letech nemám příliš známých :(

Jak jste se bavily o gynekoložce, chodím k dr. Barešové do Horních Počernic a mně osobně velice vyhovuje. Předtím jsem chodila k dr. Falusové tady v Čelákovicích a to tedy nic moc, žádné vybavení, nic moc přístup, žádná prevence :( takže jsem ráda, že jsem doktorku změnila.

Markéta
Nico
  • 
4.6.2007 16:25:44
nejak nam zkolaboval pocitac, takze jsem se Ti nemohla ozvat. Uz jsem zase pojizdna, takze se k Tobe muzu vypravit na tu prochazku s nasima Danikama :-) Jen ted zrovna mame par dni horecku (asi zuby), takze to vidim nejdrive na pristi tyden. Kdyz tak se mi pls ozvi.
Lenka
  • 
3.6.2007 18:55:55
kdo máte zájem krmit si zvířátka v naší ZOO - Naučné stezce. Nacházíme se v Radonicích u Prahy, nedaleko Brandýsa nad Labem vedle obce Jenštejn. Přes Zápy rovně přímo do Radonic do zookoutku. Fungujeme stále i o prázdninách.Přineste si rohlíky, chleba, zeleninu, jablíčka a můžete si sami krmit. Máme tu ráj morčátek, srnečka, želvičky, prasátka, kuřátka, lišku, fretky, králíčky, ovečky s jehňátky, kozy s kůzlátky, rodinku divočáků atd. atd.Objednávejte se na 602420963.
mardal 47546
31.5.2007 10:31:06
Ahoj, ORL nevím, ale pediatričku máme výbornou. Chodíme do Letňan k MUDr. Kopecké. Malýmu je půl roku a zatím nám vždy dobře pomohla. Záleží odkud jsi.
Terka Kubík06, Vašík08 46367
31.5.2007 6:31:26
Ahoj holky, tak vy jste taková detektivní kancelář. Ted jsem taky pátrala po dr. Neumanové. a vypátrala :-) Dokonce jsem s ní mluvila a udělala mi velkou radost, protože si mě normálně pamatuje, i když mě naposledy viděla v loni v dubnu. Je na té Bulovce, normálně zavolejte do ambulance a zeptejte se na ní. Já měla štěstí, že tam zrovna byla. A jako svou bývalou pacientku mě vzala.
Dr. Formanová je pohodářka, ale jak mi při vyšetřeních říkala - stará škola.
Pavlína
  • 
30.5.2007 16:33:18
přidám zkušenost s Bulovkou. Gynekologická péče super! Mají tam zcela nový porodní sál, spousta zkušeného personálu, není to továrna na děti. Při porodu i chvíli před ním se fakt starali. A to jsem hodně náročná. Na gynekologii (těh. porodna) jsem chodila do GESTu k dr. Šulcovi. Pokaždé ultrazvuk, všechny odběry v ordinaci a Bulovka pak taky perfektní. Co bych jí vytkla, je neonatologická péče. Poslali mne domů s BeBou s tím, že mám asi málo mléka. To bylo 4tý den po porodu. Samozřejmě, že mléko bylo....ale oni se tím nijak zvlášť nezabývali.

Jinak, pokud se tu najde někdo, kdo by doporučil dobrého pediatra a ORL doktora na P-9 či P-V, budu vděčná...
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183
30.5.2007 12:53:14
Miska sem pako.. nejak sem se prehlidla.. :-)

Miso to mi ani neprijde..je to tam moc hezky.. a hlavne fajn doktori.. porodni sal.. pokojicek pro jednu rodicku.. no byla jsem rada..
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 870  [Dalších 490 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.