| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Český Krumlov

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 635  [Dalších 605 >>]
Ivi + M + P 41651
9.10.2009 8:17:03
Bagiro gratuluju k narození potomka a přeju hlavně hodně zdraví a spokojenou rodinu !!!! ~x~~x~~x~
Už je mu měsíc - jak se daří ??
bagira 93056
16.9.2009 17:51:35
Ahoj, tak už máme doma týdeního kloučka Šimona, narodil se 9/9/09 ve 14:25, 3810g a 52 cm, porod byl úžasný a zároveň bolestivý (měla jsem jen křížové bolesti) a na krumlovskou porodnici a šetinedělí budu vzpomínat jen a jen v dobrém :-D~R^
Sanxxx 89837
16.8.2009 21:30:30
Ahoj Bagiro, tak to mě teprve první monitor čeká. Přesně jak píšeš, první musím od Kusyna obsolvovat v ČB, v pátek jsem se tam nedovolala, tak budu volat hned zítra ráno, tak uvidíme, na kdy mě odbjednají. Jinak jsem byla u dr s bolestí, bylo mi řečeno, že se buď jedná o zkříplý nerv (což jsem předpokládala) nebo o počáteční kýlu, což mě dost vyděsilo, protože při zhoršení by mi prý hrozil císař. No nevím, doktor mě promačkal, bulku nenašel a od té doby mě to skoro vůbec nebolí nebo jen malinko, tak to snad byl fakt jen ten nerv. Jinak cítím se taky fajn, spaní je fakt na prd, ani se mi večer nechce do postele, je to skoro utrpení a taky už mi pohyby nepřinášejí tolik radosti jako před tím. Už je to dost nepříjemné, nyní už mi hodně mačká na močák a střeva a i to, jak mi vlní s břichem a šponuje do stran už není zrovna příjemné. Konečně chápu děvčata, která tvrdí, že poslední měsíc je nejhorší, asi je to fakt pravda.
bagira 93056
15.8.2009 8:44:31
Tak se zase hlásím, stále 2v1, ale už se to blíží...mám za sebou dva monitory, jeden v ČB (na ten první vždy Kusyn posílá tam) a druhý v ČK. Jinak pohoda, je mi celkem fajn, jen to spaní je horší...~:-D
Sanxxx 89837
21.7.2009 17:07:01
Mustr nám žádný nedali, jenom říkali, že až půjdeme na ten první monitor do porodnice, tak že se dá domluvit a poradit tam. Tak ty si z Loučovic, to se nedivím, že nechceš jezdit. Mě naštěstí vozí manžel, z práce to má v pohodě, vždycky si to nadělá to co se mnou probendí a jsou tam hrozně ochotný, já tam totiž pracuju taky, tak jsou k nám oběma schovývaví :o). Zítra máme další lekci, pojedu asi busem a manžel mě pak dojede vyzvednout a odveze mě domu a pak se zase vrátí do práce. Zítra budeme probírat kojení ~:-D.
bagira 93056
20.7.2009 10:08:16
Aha, takhle. No já jsem z Loučovic - teda ne že by to bylo nějak extra daleko, ale už je mi nepohodlný řídit autem a manžel by si těžko prohazoval šichty. Jinak já mám termín 3.9, ale když to bude dřív vůbec se nebudu zlobit ~t~...dneska se zrovna chystám sepsat porodní plán, nedávali vám na kurzu nějaký mustr?
Sanxxx 89837
19.7.2009 9:17:34
Bagiro a odkud jsi? Kurz probíhá stále, jenom teď ten letní přišel o plavání, to jsme podstoupili v květnu a červnu, než nám zavřeli bazén a teď od 1.7. začal nový kurz jen cvičení, nyní ve středu půjdeme na 4 lekci ze 6. Jinak porodní sály vypadají báječně, jeden je krásně sluníčkově žluťoučký, dokonce i to porodní lehátko je krásně žluté, veliké, prostorné, je tam i žebřina, míč, velká postel a sprcha a za ním je další porodní sál a ten je celý modrý. Opravdu tam na tebe dýchá modernizace, narozdíl od těch přijímacích místností ~:-D. Já mám oficiálně termín 16.9., ale hrozně bych si přála, aby se drobeček narodil koncem srpna, uvidíme, budu dělat všechno, co se radí na vyvolání porodu a třeba to vyjde, to bude už 38 týden, což je úplně akorád :-).
bagira 93056
18.7.2009 19:10:48
Náš brouk je taky o týden větší, tak jsem zvědavá kdy se vyklube ~t~. jo a oni jsou kurzy i přes léto, jo? Mě každej právě cpal, že ne....~d~ kdybych to byla věděla, ach jo...a co jaký jsou sály? Já se tam stavím začátkem srpna, vyplnit papíry atd. Přece jen to do ČK mám docela daleko ~:-D
Sanxxx 89837
17.7.2009 12:45:47
Bagiro, ráda vidím dušičku, co je téměř stejně jako já. Kusyn je zatím teď v pohodě, sice už mám teď cca 11 kg, ale už dlouho mi nic neřekl, tak co. Náš mrňousek je o týden větší, takže je asi o týden starší, kdo ví, třeba vyleze o něco dříve a uvidíme se v porodnici~:-D. Jinak na kurz ještě stále chodím, zrovna ve středu jsme měli prohlídku porodních sálů, to bylo něco ~:-D.
bagira 93056
16.7.2009 2:20:50
Ahoj, jo buď v klidu. On to Kusyn fakt říká asi všem, dokonce i hubenejm holkám. No já jsem teď 34+0tt a přibrala jsem 8 kg, takže je docela v klidu. Ale jinak je fajn a jsem s nim spokojená. Kurz jsem nějak nestihla, tak snad to zvládnu i bez něj ~:-D
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 635  [Dalších 605 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.