| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 4944  [Dalších 4894 >>]
Myslík 68717
12.9.2009 16:46:18
tady to zase zije :) ja jedu v pondeli do PE, potrebuju do prace a myslim, ze toho budu mit s detma plny kecky ~;) ale uz se tesim, tenhle tyden uz jsme jezdili konecne po navstevach, v sestinedeli jsme byli radsi doma.

Mala ma v 6t 4890 g a 56 cm. Pres den toho moc nenaspi, ale ty noci... psssst, radsi to nechci zakriknout ~j~
Evíková 15071
3.9.2009 16:35:08
Ahoj, sraz určitě nezvládnu. B. je fakt ještě moc malá, navíc nesnáší kočár ani autosedačku. Dnes mamka B. naložila do kočáru, opět strašnej řev. Já se celej tejden jen povaluju, je tu moje mamka, tak vaří a stará se o A.~:-D
Myslík 68717
30.8.2009 21:47:20
souhlasim, moc vam to tam, holky, slusi ~x~

Eliska je sikovna, leti k vam grrrrrrrrratulace ~;)

Evi, u nas to je s kocarkem podobny. Ale zlepsuje se to, tak te treba uklidnim :-) ze zacatku spala jedine doma, ted uz si da obcas rict i v kocarku. Vcera to byly krasne 3 hodiny, dneska teda max hodina, ale aspon neco. Ja na kocarek taky spolehala, jsem si malovala obrazek maminky hrajici si se starsim ditkem na zahrade, mladsi ditko spici v kocarku ~t~

jinak uz jsme ok, uz i mlicka je dost, vikend uz byl v pohode ~R^

ad srazik, navrhuji tyden od pondeli 14., muzeme kdykoliv krome utery. Evi, co vy, pridate se?
PRINT 25297
30.8.2009 18:46:56
Evi vítejte doma ~x~~x~

Mrkla jsem na fotečku..a sluší Vám to teda fakt hodně...malá je kouzelná a Ty jsi náhodou supr...já jsem měla nafouklej obličej,,tak jsem ráda že jsem se nefotila ~t~~t~~t~..

Tak řvoucí dítko v kočárku taky neznám...moje obě srdíčka zlobivý spinaky krásně..ale tak třeba se to poddá..i když nechci strašit,ale taky znám případ , kdy se mimčo prostě vozit nechtělo a kočárku řvalo...ale u Vás to určo bude v poho.

Eliška se naučila říkat R...jde mi z toho hlava kolem...neustále říká slova s R..ještě si na to R tak dává pozorrrr..takže už budu za chvíli stejně postižená ~:-D~:-D
Ale je supr že se to naučila sama.

Míšo co Vy? už jste oká???
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
30.8.2009 15:35:58
tak ráda bych si odpočinula~q~, ale není čas~a~
Z dneska vyboural okna a zítra odpoledne je přijedou montovat, tak je v jedné části baráku bordel jak když bouchne bomba, tak lítám kolem dětí, peru, vařím,... včera jsem to připravovala na to vybourání, sundavala závěsy, záclony, vše co šlo odnýst jsem odnesla, srulovala koberec,... a šla jsem spát v půl druhý v noci~q~ dneska to bude asi podobně~d~
Evíková 15071
30.8.2009 15:28:57
Tak to vypadá, že to bude stejný jako u vás.
Mně dnes přijede mamka ze ségrou a budou u nás do úterka. Tak si odpočinu a hlavně zabavěj A.
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
30.8.2009 15:28:16
jo a hlavně oba kluci měli o malička rádi raději chládek, míň oblečený~R^ já jsem doma dneska ve svetru a kluci v tričkách~t~
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
30.8.2009 15:27:00
Viktor taky spal líp v kočáře než Lukáš, vlastně Viktor spal po obídku jedine v kočáře, v postýlce to byl boj, ale Lukáše položím, odejdu a za chvilku spí, zrovna těd už spí od 12 hodin~y~
Evíková 15071
30.8.2009 15:20:19
Díky Romčo za oskenování.
Dnes jsme vytáhli kočár a jeli k tchánovcům na oběd. Řvala po cestě tam a zpátky. Tohle teda vůbec neznám, mně spala A. zase jen v kočáře. Tak nevím, jak budeme chodit ke kamarádkám na návštěvy, když takhle řve. Jinak to celkem jde.
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
29.8.2009 18:02:13
Evi, už jsem v deníčku, jen jste v prostředku stránky, zrovna kde jsou noviny přehnutý~d~, tak proto ten zlom uprostřed~q~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 4944  [Dalších 4894 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.