| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Liberec

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 9496  [Dalších 9346 >>]
Lucík 124472
16.12.2011 14:37:13
Zdravím všechny lidičky. Měla bych prosbičku. Minulý čtvrtek jsem se rozešla s partnerem a přišla jsem se třemi dětičkami takřka o vše a to i před Vánoci. Nevěděli by jste prosím o někom,kdo by daroval pouze za odvoz nebo to i dovezl starší nábytek,dvoulůžko,dvě palandy,světlý koberec,jídelní stůl,stolek do obýváku a pračku s větší ledničkou z blízkého okolí Liberce? Budu vděčná za každičký kousek nábytku,protože kvůli vyšším poplatkům za nájem atd. si nové věci mohu těžko dovolit. Kdo by měl jakoukoli nabídku,tak ať se mi prosím ozve na mail lucka.v.m.k@seznam.cz nebo na číslo 605372198. Předem všem moc děkuji.
Mamina + syn 6 let
  • 
15.12.2011 18:45:07
Hills a co Perštýn? Soukromá škola sice, ale excelentní, malá, skutečně s individuálním přístupem :) My tam vedem k zápisu už druhé dítě, maximální spokojenost, akorát si nejsem jistá, jestli už nemají plno. Především by vám ve vybrané škole měli představit třídní učitelku, ta bude s dítětem nejvíc v kontaktu a na ni zkusit získat nějaké reference. To třeba na Husovce nebyli schopní - škola věhlas jánevímjaký, ale ještě na dnech otevřených dveří ředitelka nevěděla, kdo bude nastávající prvňáky učit :(
Leny+3 6674
15.12.2011 16:08:24
Hills, už jsem ti psala do tématu, s Barvířskou měli zkušenosti jen neteř se synovcem, utekli a to synovec byl ve třídě pro nadané žáky, ale je to už dýl, takže jak teď, nevím.
Leny+3 6674
15.12.2011 16:06:56
Ahoj Delphi, tak jak se máte? Co prcek?

BERBER+A+L+V 7963
11.12.2011 19:36:34
Barvířská .. sousedka tam má holku v tuším 4té třídě, a kluka v MŠ tamtéž. Vím, že preferovala školu právě kvůli AJ od první třídy, ale přiznám se, že jsem se s ní o tom dál pak moc nebavila..
Můj postoj je stejně neobjektivní jako mnohých dalších, pro mne je to FOTBALOVÁ ŠKOLA, plná kluků...

...
Delphino ... přiznám si, že si tě vybavuju jen okrajově. Byla jsi za námi i v MC, že?? A mladej slaví stejně jako naši prostřední ...~3~
Delphina a Péťa 12/06 2141
10.12.2011 23:29:06
Ahoj kočky, tak mě zas "po letech" napadlo mrknout na diskusi Liberce. Doufám, že si na mě ještě pamatujete :-) Co Alčo, Berber... :-) Jak se máte? Už dlouhou dobu se chystám do Liberce aspoň na návštěvu, ale pořád to nějak nevychází. Doufám, že dětičky prospívají a všechno je OK! :-)
AlčaK 27997
10.12.2011 20:35:21
No jo, než jsem si to stihla všechno dočíst, tak je to pryč~:( Asi zázrak vánoční~j~
Hills 85090
10.12.2011 11:39:19
Prosím vás, maminy liberečandy, jaké máte zkušenosti se ZŠ Barvířská? V září jdeme do 1.třídy a vybíráme ZŠ. Každý v mém okolí většinou mávne rukou s tím, že je to přece ta fotbalová škola. Ale škola se prezentuje tím, že se několikátý rok zaměřuje na jazyky - mají dvě první třídy - jedna pro nadanější děti s AJ 2x týdně a prý rychlejším tempem výuky, druhá běžná- AJ 1x týdně. Syn je fakt chytrý a chci kvalitní školu, ale nevím, co vybrat. Potřebuji něco dobře dostupného z centra. Byli jsme na dni otevřených dveří, škola se nám celkem líbí, ale stále slýchám názory, že to není nic moc a je tam jen ten fotbal. Tak nevím, jestli to není jen zažitý názor... Máte tam někdo dítko? Je výuka kvalitní? Anebo kam jinam se dá reálně dostat, aby byla škola kvalitní.
Díky.
Alternativní kvočna 118582
10.12.2011 10:16:33
Berber souhlas, taky jsem to hledala...~a~
Sakriš, konečně jsem zjistila, že je taky někdo od nás...
BERBER+A+L+V 7963
9.12.2011 12:38:58
Tak jsem se zaradovala, že to tu ožilo..
Nějak nechápu odstraňování témat týkajících se konkrétního města..~8~
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 9496  [Dalších 9346 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.