| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Liberec

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 9496  [Dalších 9436 >>]
Dáňula 68603
12.3.2013 21:09:31
Zdravím.
Neznáte prosím někdo nějakého ne špatného a ne moc drahého architekta/stavebního projektanta, nejlépe v oblasti Frýdlantska, případně Liberce? Nějak se mi nedaří najít reference.
Pokud ano, budu ráda za info.
Leny+3 6674
29.1.2013 16:59:27
Tak škola asi špatná není, jen je holt soukromá a platí se ~d~ Co tam znám děti, jsou už všichni na druhém stupni, když se to ještě neplatilo, byli moc spokojený, jak je to tam teď, nevím, řekla bych, že to bude OK., je to dělaný jakože pro nadané děti, ale je to spíš pro děti bohatších rodičů:-)
Kopretina + 2 čertíci 107441
29.1.2013 10:22:24
Ahoj,
holky, prosím Vás, ještě nás napadla jedna možnost, nebo nám spíš byla doporučena školkou, a to Doctrina. Máte někdo o této škole info, popřípadě jak jsou děti/rodiče s touto školou spokojeni? Brouzdám po netu a nikde nic, žádné reference. Předem díky.
Leny+3 6674
26.1.2013 19:35:40
tak to mě mrzí, u dcery ve třídě jsou i děti mimolibeecké, ale letos je bohužel asi ještě větší nábuch než před 5 lety, je narvaná i naše spádová, jsem koukala, že nevzali 7 dětí mimospádových a i tak jich mají zapsaných 35, asi budou nějaký odklady, páč předpokládám, že otevřou jen 1 třídu, nemají místo na víc tříd~d~ Dát tam ještě i našeho syna a další, tak nevím, kam by se všichni vešli~d~
Kopretina + 2 čertíci 107441
26.1.2013 11:15:47
Ahojda,
tak my už víme, že v září na Husovku nenastoupíme. Nevolali, ale poslali nám mail.
Manžel volal do obou škol a bylo mu řečeno, že odvolávat se je zbytečné. Dětí je moc a berou přednostně děti liberecké. Což my nejsme, ale oba pracujeme v Lbc, tak jsme to zkusili.
Tak syn nastoupí do naší malé vesnické školy a já si snížím úvazek na 1/2 nebo 3/4, abych ho mohla včas ze školy vyzvedávat. I to je řešení...
Leny+3 6674
25.1.2013 11:56:08
My taky preferujeme angličtinu, ale syn chce němčinu, tak jsem jim říkala, že přinejhorším i tu němčinu bychom brali, aspoň ten rodilej mluvčí pak vyjde o dost levněji.-)
Kopretina + 2 čertíci 107441
25.1.2013 8:58:53
Ahoj,
mockrát děkuji alespoň za malé uklidnění. Počkám do pondělí a když tak tam zavolám. Ještě jednou díky. :-)~3~ Hlásili jsme se do anglické třídy. Páček
Leny+3 6674
24.1.2013 18:41:36
Kopretino, jestli vám nevolali, tak máte velkou šanci, že vás vezmou, těm co nepřijímaj, většinou volaj co nejdřív, aby jim právě našli jinou ZŠ, kámoškám, kterým loni děti nevzali, volali hned v pondělí po zápise. Já myslím, že příští týden by výsledky už být mohly, taky jsme tam byli u zápisu se synem, taky ještě nic nevíme, ale máme tam už starší dceru, takže jako sourozenec má syn přednost. Třeba budou naše děcka chodit do třídy spolu:-)
BERBER+A+L+V 7963
24.1.2013 18:26:11
Leny, co sem chodí, tam má 1,5dítěte.. dám jí vědět, ať se ozve.. ~3~

Jinak si myslím, že kdyby se do školy zavolalo s odůvodněním kvůli odvolání, že by třeba info dali i dřív.. ~6~
Kopretina + 2 čertíci 107441
24.1.2013 10:50:38
Ahoj holky,
hlásili jste se někdo na husovku (třeba i loni)? Nevíte, kdy budou výsledky? Na zápisu nám řekli, že do 6.2., ale to mi příjde docela pozdě. Hlásili jsme se ještě na oblačnou a tam nás kvůli nespádovosti nevzali a rádi bychom se odvolali. Ale čas na odvolání máme právě jen do 6.2. Nerada bych to prošvihla, ale co když nás na husovku příjmou...
Díky za radu.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 9496  [Dalších 9436 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.