| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Orlicí

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7653  [Dalších 7633 >>]
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
23.2.2011 17:12:23
bagmat, my plavat nebudeme, ani s Verčou jsme neplavali, tak moc nevím. Ale kamarádky ze Třebový jezdí do Mýta, prý je to tam bezva. Třebová nic moc, a Ústí nevím, zase je fajn, že je tam slaná voda
bagmat 106122
23.2.2011 10:19:41
Chtěla jsem se zeptat na zkušenost plavání s miminky, kdy nejlépe, přemýšlím, jestli Ústí, Třebovou nebo Rychnov a taky kdy jestli na jaře, to ji bude půl roku, nebo raději až bude trochu starší, vodu miluje a je fakt, že babička má na zahradě bazén, tak tam si budu jistá čím vodu ošetřujem, ale to bude až v létě a pokud se léto trochu povede. Jak staré děti jste na plavání vzaly?
Marcela,Jonáš11/05,Ema9/07 28078
5.2.2011 20:40:41
Evi, jsem spokojená moc. Neměnila bych ani za nic. Děkuju za optání:-)
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
3.2.2011 10:35:04
Evi, 27.9.
Radko, byli jsme v Ústí
Evís+3 ks 42663
1.2.2011 23:38:13
Tak hlásím, že Ferdík je taky přijatej do školy. Zápis byl dneska.

Ali, kdy je Verunka narozená?

Lojza je 11. září a taky pokvačí až skoro v sedmi. Dřív bych ho nedávala. Já jsem narozená prvního října a šla jsem taky tak a bylo to tak akorát.

Marci, jak jsi spokojená v práci?

Péťo, já bych na uzavřenou diskuzi klidně šla. Já už mám všechny diskuze na Dámě, tak sem nakukuju jen zřídka.
P+H+M+V 7103
30.1.2011 20:26:31
Ahojky! Radu, máš pravdu, Honzík už je prvňák. Zaběhli jsme se a zvládáme to dobře, je nám líp, než když chodil do školky, kde pořád byly nějaké problémy. Ve škole nemá problémy žádné, baví ho to tam, daří se mu...

Docela by mě zajímalo, které dítě loni na Nádražce u zápisu stlalo postel. Synovec tam byl taky a nic takového dělat nemusel.

Chtěla jsem se zeptat, jestli byste neměly chuť přejít na nějakou zamčenou diskuzi? Co chodím já, tak už jsme přestěhovaly podle bydliště i podle narození a je to lepší, víc to tam jede. Na Rodinku už se hromada holek bála psát, bylo tu nějak moc šmíráků a "falešných" maminek... Třeba by se tahle naše diskuze zase trochu rozjela...
R+J+B 40937
30.1.2011 20:05:33
Ali - tak to mně mrzí, když už jste to dotáhly takhle daleko a Verča s tím víceméně počítala. Kde jsi byla v PPP? Já bych tam chtěla jít s Kubou, aby mi ho nějak zhodnotili. Hlavně mi jde teda o sociální zralost.

Jinak na odklady a neodklady mám stejný názor jako Marcela. Kuba měl vlastně do školy normálně jít, ale řekla jsem si, že mu spíš uškodím, když půjde než když nepůjde. Prostěže ten rok navíc ve školce, že mu neuškodí.Ale samozřejmě záleží na dítěti a na tom, jak ho vidí rodiče a učitelky. Já jsem šla taky v skoro sedmi letech (jsem narozená taky v září) a nijak mi to nepřišlo, že bych se nudila atd. Moje mamka šla naopak v pěti (je taky v září), žádné problémy neměla.

Marcela,Jonáš11/05,Ema9/07 28078
30.1.2011 19:55:52
ahoj,
Ali ono to není jen o tom, jak je dítě "chytrý". Verunce to naškodu nebude, podle mě bude za rok jistější :-) Vidím to na dětech v práci.
Emička je 15.9. a vůbec mě nenapadlo, že by šla v pěti.
My za rok taky budeme mít předškoláka, takže se to tady možná zase rozjede.
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
30.1.2011 18:12:10
A do jaký školy jde Martinka? Komenskýho?
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
30.1.2011 18:11:27
to dole je taky ode mě......vymazali se mi hesla a já se přihlásila omylem tím hodně starý, co nepoužívám~5~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7653  [Dalších 7633 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.