| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Miluji ženatého muže

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 44753  [Dalších 44723 >>]
16.5Salám&Lajka14 5453

Re: ?

12.10.2008 19:44:58
Kde jsou ty časy, kdy to stálo za starou bačkoru... stačí takhle, nebo to mám pojmout víc zeširoka? ;)
Butterfly_007 79426

Re: ?

12.10.2008 19:42:27
No já už ne... ale nelituji, naopak jsem otevřená dalšímu vztahu :)
jak se vede vám ostatním?
Butterfly_007 79426

Re: ?

12.10.2008 19:42:25
No já už ne... ale nelituji, naopak jsem otevřená dalšímu vztahu :)
jak se vede vám ostatním?
stará Marie 35785

Re: ?

11.10.2008 21:53:50
Kdo (se) miluje, nepíše ;)
beruska 13 87323

Re: ?

11.10.2008 19:17:03
Jo,ale nestiham tady komunikovat jsem neustale ve spojeni(psani)s panem X.Klekl mi telefon tak musime psat pres e-mail.
Eva_1976 35392

?

11.10.2008 18:45:54
Holky, co se to děje? To už žádná 14 dní nemilujete ženatého muže? :-D Není co číst....
desser 84799

Re: nova

27.9.2008 23:24:13
Berusko, drahe drarky neznamenaji vubec nic. Na drahe, leskle veci utahne chlap 18 ne dospelou zenskou, pravda nepamamtuji si kolik i je let. Kazdopadne, ty si to musis v te sve kebuůi dat dohromady a uvedomit si kolik je 1+1 nikdy to nejsou 3 ~;) nemanm problem s neverou to ani omylem, ale nesmi byt resenim....
Samarlu 82737

Od tchýně bič a pryč

27.9.2008 9:40:50
Fuj, úplně se otřásám, v třípokojáku. U nás je tchýně často na návštěvě (bydlí daleko a jezdí třeba na tejden), tak jsme jí udělali vlastní pokoj, aby se ti dalo přežít, ale že bychom my bydleli v jejím království...fuj. A to není žádná obluda, jen "normální tchýně".

Jinak: ano, když má člověk malý děti, tak všechny tyhle vztahový problémy řeší pomalejc. My jsme měli dost rodinnou prekérku, když se nám narodilo prvorozený, a trvalo skoro tři měsíce, než jsme zareagovali tak, jak jsme usoudili, že je potřeba.

Já bych zkusila manželovi říct, že takhle to dál nejde, a že chci bydlení bez tchýně, ale chápu, že to nejde tak honem, takže třeba do půl roka, taky aby to nebyl první nevyhovující podnájem atd... A to hlídání, to souhlasím s Bosorkou. Dokonale. Já mám tu výhodu, že se střídat musíme, protože mám malý pracovní úvazek a babičky daleko a na přijetí té práce jsme se shodli. Každej se naučí, i maminka, že dítě je opečovaný "otcovsky." Má to půvaby i pro mrně. Akorát nevím, jak začít, když už jsi mu dala osmiměsíční volno. A co by dělal, kdybys musela třeba do špitálu? Ten můj by si normálka musel vzít v práci paragraf, min. než by dorazila některá z babiček, a holt by tu neluxovali... já taky moc neluxuju... Prostě tak to je a chlapská lenost to nezmění. Jo, a jak by fungovala otázka (na chození ven) "chceš mít doma ženskou trochu na úrovni, která není jen mezi hrncema a plínama, nebo pipku?" Upřímně řečeno chlapa toužícího po pipce aby pohledal...

Zmatená: dobře, máš s chlapem barák, hypo a 10 let společné minulosti: a chceš s ním strávit dalších třeba 40-50 let?
Barák i hypo i minulost se dá nějak, asi dost bolestně, řešit. Pokud s ním být chceš, tak se (asi taky bolestně) musíš smířit s jeho žárlivostí. Já tomu nerozumím, vdala jsem se dřív, než jsme to "přechodili" a když jsme se rozhodli pro svatbu, tak to bylo proto, aby bylo nám i všem dalším jasný, že dál budujem společně.
beruska 13 87323

Re: nova

26.9.2008 22:00:13
Ten kdyby pozadal o rozvod tak ho manzelka driv zabije maji predmanzelskou smlouvu a ona by nedostala nic.
To spani mi taky vadi jenze to je jako bych mluvila do vetru.
Tragika 61116

Re: nova

26.9.2008 21:49:52
Za určitých jasně stanovených a zároveň dodržovaných pravidel se dá žít i s čertem, neřku-li s tchýní. Kolem sebe to vidím, osobně jsem to neabsolvovala.
S nabízením sňatku POZOR!!!
Kamarádce byl nabízen mnohokrát a z nastávajícího se vyklubal ženáč. Nehodlal kupodivu na té věci nic měnit a když jeho manželka dosáhla rozvodu, odvolával se u soudu proti rozhodnutí.
Jak si to vlastně představoval, bůh suď.
Dárky opravdu o ničem nevypovídají, spíš by mně štval manžel nocující v obýváku.

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 44753  [Dalších 44723 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.