| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 87  [Dalších 67 >>]
Aluska+Tada1/07+Vendy11/09 83550

Re: hurvínek

30.9.2008 11:11:46
Alisko,Laryngitída je pěkná mrška a jste dobrý,že jste ji zvládli doma,to je fajn,že se vám to nerozjelo a nemuseli jste do nemocnice,hlavně,že už jste celkem zdraví.:-)
Aluska+Tada1/07+Vendy11/09 83550

Ahojky

30.9.2008 11:10:11
Ahojky holky,tak jsem se včera vrátila od rodičů,byla jsem tam deset dní,tak jsem si ted přečetla vaše příspěvky...Lucko,to ti závidím s nočníkem,malej ví tak akorát na co je a to je vše,sám si neřekne,ale snad to nějak zvládneme....Taky mu pouštím pohádky,ale nic ho zatím nějak nezajímá,akorát Lucie,postrach ulice.Ted jsem mu tam zkusila pustit Honzíkovu cestu,tak jsem zvědavá,jak dlouho u toho vydrží.:-)
AliskaB - Andrea 01/07 79789

hurvínek

30.9.2008 10:21:24
dala jsem tam hurvínka a aby nebyly kecy přidala jsem k tomu broskev, takže snad to zabere než stihnu uklidit tu spoušť aby jí mohla zase udělat.
To je hroznej koloběh, nevím co budu dělat v baráku a třeba ještě s jedním děckem.
Lucka 345 85790

Krtek

30.9.2008 9:39:50
Jooo,krtek, to je hrdina!Ten u nás taky běží.A kámoš Bořek taky! ~:-D
Lucka
AliskaB - Andrea 01/07 79789

pravda

30.9.2008 9:15:37
Ahojky, tak jek je, u nás už kašel ustoupil a rýma taky začala jsem na doporučení občas dávat multivitamín pikovit tak snad nám to pomůže překonat podzim a zimu a v pondělí půjdeme konečně zase na plavání.
Nočník jsem četla a jen tiše záviděla naše mladá ho naprosto bojkotuje,ale není potřeba si stěžovat na můj příspěvek,že máme laringitídu taky nikdo nereagoval a proč taky co na to říct, holt smůla a jsou na tom děti i hůř.
U nás zase běží krtek asi z něj už padnu,ale aspoň uklidím a můžeme být celé odpoledne venku dokud je jak žtač počasí.
Kvítko a dva poklady 47601

Re: mrtvo

29.9.2008 19:00:12
Lucko, uzavrena diskuse tu neni, jinak by byla uzamcena, coz neni. Tvuj prispevek si urcite kazdy rad precte a je rad ze se nemusi stresoval, ale nemuzes cekat, ze ti kazdy potvrdi, ze ho cetl...

Lucka 345 85790

Re: mrtvo

26.9.2008 14:57:06
Jaké mrtvo? Můj nočník nikoho nezajímá? Nebo je to tady uzavřená diskuze?
Lucka
Kvítko a dva poklady 47601

Re: mrtvo

26.9.2008 13:27:04
Jezdime do Regensburgu, neni to daleko a jsou tam nedaleko sede 3 velky detsky obchody, vetsinou je prolezeme a pak skocime do nakupniho centra, ale tak zvladnem tak prvni patro a mame dost a jedeme domu. Jedeme tam po 4, 5, nevim, ale mam v planu kouknou konecne do druheho. Je to velike a kdyz nevim co kde maji, tak je to na dlouho a ac me nakupovani nevadi, tak ve 4 hod. mam dost:-) Ale urcite vyrazte! Neco je za super ceny. My tam koupili jidelni zidlicku od Chicca o 1500,- levnejsi, tehupas do auta za pulku, ale jak co autosedacky MC jsou stejne nebo 300 - 500 min, coz uz se nevyplati.
AliskaB - Andrea 01/07 79789

Re: mrtvo

26.9.2008 12:14:33
Kam jezdíte do německa, zrovna jsem říkala,že bych jela,ale většinou se po cestě stavujeme v lázních a maladá s tím kašlem asi sotva tak to necháme na příští týden i když už nemám pleny.
Kvítko a dva poklady 47601

Re: mrtvo

26.9.2008 10:30:20
Jeee, tak to prejeme vse nej, nej a hned jdu napsat kamaradce neb bych zapomela, tak diky;-)

U nas se dnes spinkalo do 9, takze jsme spokojena, k tomu slunicko, krasny....Zitra jedeme do Nemecka koupit nejake veci, tak se tesim. Doufam, ze privezu i neco sobe, protoze mam pocit, ze posledni 2 roky kupuju veci jen pro mladeho:-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 87  [Dalších 67 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.