| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10258  [Dalších 10238 >>]
hataika/97,02,08/ 65090

Re:

5.10.2008 18:33:27
Holky,ať je marodům už jenom líp.Já teda Bestiář chtěla zkouknout,ale asi po hodině jsem odpadla a usnula~;)Jinak mně se knížka líbila víc,tam jsem hlavní hrdinku chvílema chápala,ale v tom filmu mi místy šla na nervy~j~.Ale já jsem skoro vždy spokojenější s knížkou než s filmem.~;)
Jenomže v současné době na knížky teda vůbec nemám čas.Dnes jsem vytáhla rodinu na menší výšlap,povedlo se mi odrovnat jak tatínka,tak synáčka,ten nejmenší to celé prospal a dcerka se neúčastnila,byla na oslavě kamarádky narozenin.Když ty naše chlapy teď viděla,tak byla evidentně ráda,že s náma nešla
~:-D~:-D~:-D.
Jdu ,,to" naházet do vany,manžel si vzal na starost večeři,já koupání.Tak zdravím a hezký večer.R^
anedz+2/08+2/11 87118

Re:

5.10.2008 18:12:10
Mandarynko, držíme polce ať jste ok a gratulace k zoubkuR^
Tino, my na dnešek taky dobrý, od 20h do 5h:-)takže spokojenost.
Hataiko, naprosto výstižné, souhlasR^

My jsme se teď vrátili od našich, bylo krááásně, takže jsme si to užili~:-D kéž by počásko ještě vydrželo.
mandarynka 72560

Re:

5.10.2008 18:12:08
Ahojky tak dneska už je nám líp zítra pojedem na kontrolu k doktorce. Haňule malou jsem pohladila. A bestiář jsem včera neskoukla byla jsem unavená a usnula jsem. Tak zatím pa a mrňouskům pusiny~g~
Hanule98 & Kubula08 69230

Re:

5.10.2008 10:55:42
Mandarynko, pohlad prcka za me. At je co nejdrive dobre.

Hataiko, napsala jsi to pekne R^:-)
hataika/97,02,08/ 65090

Re:

4.10.2008 19:53:58
Mandarynko,gratulace k zoubkuR^R^R^.

Dásničky masíruju jenom prstem,ale taky jsem už viděla i nějaký gel.Pro dceru jsem kdysi měla kousátko naplněné vodou,dalo se to do mrazáku,nebo ledničky a ona si tím pak dásničky masírovala a okusovala to sama.Jenomže dnes mám docela hrůzu něco kupovat,protože záhy se dozvím,že to je škodlivé....nejspíš,když bude okusovat větev,tak to bude nejekologičtější....Starší syn kousátka zcela ignoroval a nejlepší kousátko byla postýlka/šprucle/.Tak uvidíme co vymyslí náš nejmladší.~:-D

Jinak jsem dnes trochu zkoukla zrávy a mluvili tam o změně termínu ,,mateřská dovolená",no já myslím,že každý rozumný člověk ví,že to dovolená není,ale já bych spíš uvítala to,kdyby přibyly zkrácený úvazky a maminky by mohly podle chutě a potřeby zvládat rodinu i nějakou práci.Já tyhle humbuky kolem názvů moc nesnáším,je to takové plkání...
Jinak volby mě teda zatím moc neberou,nemám v podstatě koho volit,jsem svým zaměřením spíš pravicově orientovaná,ale tady u nás není pravice,ani levice,tady je bordel~;((Koukám,že jsem se teda rozohnila.
Jinak,coby bývalý pracovník v bankovnictví,sleduju situaci v Americe a teď už i v Evropě,dobrý pocit z toho nemám,ale protože akcie žádné nemáme,tak zatím nijak nešílím.Jenom mě napadlo,jestli by lidi zpanikařili a začali hromadně vybírat své úspory,tak si tady svoje banky položíme samy a pochybuju,že nám by vláda teda ,,dala injekci".Tak a dost politiky.~;)~;)
Dnes chci zkouknout Bestiář,mám knížku a jsem zvědavá na film.Holky krásný večer a klidnou noc,ať proťouskové chrní R^R^R^
mandarynka 72560

Re:

4.10.2008 16:45:54
Tak jsme byli na pohotovosti pani doktorka nam dala jednu inhalaci a domu kapky tussin a pokud se jí to zhorší tak máme přijet tak doufám že už se to nezhorší a hlásíme nalezení prvního zoubkuR^
Hanule98 & Kubula08 69230

Re:

4.10.2008 14:26:34
Hezkou sobotu vsem:-)
Ty dasne se daji masirovat vselijak. Od ruznych kousatek, pres chlebovou kurku ... nekdo zkousi prckum trit svuj prst o dasen, nebo se v DM prodava sada s kartackem na zoubky a je tam i takovy specialni na masaz dasni ... Nebo se daji koupit jantarove kulicky, ty pry odvadi bolest (nemam vyzkouseno)... pak jsou ruzne gely a taky homeopatika. U Kubika jsem nic nepouzila, bylo to v pohode, jinak receno pomalu jsem si nevsimla, ze "neco" roste ....

Rymu mame taky ~;((tak odsavame a kapeme ...
TaJ 81121

Re: Zdravím

4.10.2008 13:41:38
Ahojky všichni, Anedz u nás to bylo dneska lepší, večer usnul jako vždycky u mlíka a pak tam něco po půlnoci kňoural ze spaní, tak jsem podala dudlíka a spal dál, potom v půl čtvrtý byl vzhůru, ale ukecala jsem ho u nás v posteli ještě do půl šestý, dal si mlíko a vstávali jsme definitivně něco po půl osmý...takže si celkem nestěžuju, dokonce ani s jídlem nebyly žádné scény, včera jsem zkusila uvařit ty jáhly, jak mi radila Bonie a rozmixovala jsem je s banánem a malým jablíčkem na kaši a olizoval se až za ušima, tak jí dneska dostane zas :-) Zítra mu chci zkusit dát ten jogurt, tak jsem zvědavá, co na něj řekne... Jinak my máme ještě trochu rýmu, takže ještě několikrát za den mu to odsaju, ale v noci dýchá v pohodě a ani nechrápe, takže snad dobrý... Tak všem ostatním marodům přejeme ať nemoci rychle utečou :-)
mandarynka 72560

Re: Zdravím

4.10.2008 10:44:10
Ahojky zdravím při sobotě tak jsme pěkně nachlazení máme rýmu a kašel a bojím se aby neměla chycené průdušky asi vyrazíme na pohotovost.
mandarynka 72560

Re: Zdravím

4.10.2008 10:44:03
Ahojky zdravím při sobotě tak jsme pěkně nachlazení máme rýmu a kašel a bojím se aby neměla chycené průdušky asi vyrazíme na pohotovost.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 10258  [Dalších 10238 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.