| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Plavání kojenců v Hradci Králové

 Celkem 2 názorů.
 Vlaďka,dcera Sára 7 měs. 
  • 

Re: Plavání kojenců v Hradci Králové 

(22.10.2003 14:27:41)
Dobrý den, reaguji na vaše otázky...
Já sama s dcerou navštěvuji plavání kojenců Kačka od 5 měs. v hotelu U královny Elišky na Malém náměstí v Hradci Králové a jsem spokojena.
Hygienické podmínky jsou solidní, k dispozici je bazén i výřivka, k aklimatizaci sauna a odpočívárna, kde naleznete dost pomůcek k přebalení i dokrmení vašeho děťátka.Instruktorky, které se věnují dětem se střídají a tak je každá hodina trochu odlišná.
Kurz se skládá z 10-hodin, cena 1 800Kč.
Telef. kontakt 603 812 228.
Já jsem osobně navštívila jednu z hodin, prohlédla si veškeré zázemí a tím se utvrdila, že můj výběr byl správný.
 Iva V., Anicka 2 roky 
  • 

Re: Plavání kojenců v Hradci Králové 

(20.11.2003 21:29:03)
My jsme zacali v Plavecke skole HK, nejdriv ve vanach na Hvezdicce, pak v hotelu Eliska na Malem nam., nyni ve Vsestarech, vse je k me i Aniccine plne spokojenosti. Plav. skola ma propracovanou metodiku, radu doplnkovych akci pro rodice. Sidli v budove lazni v HK. Kontakt ted po ruce nemam.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.