| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Přestal zvedat hlavičku

 Celkem 3 názorů.
 Martina Průchová,chlapeček Patrik 
  • 

Re: Náš chlapeček přestal zvedat hlavičku 

(27.8.2005 11:55:24)
Dobrý den,
protože již uplynulo mnoho dní od zadání mého dotazu na vaší poradnu a stále jsem se nedočkala odpovědi, píši vývoj situace dále.Navštívili jsme neurologa a absolvovali veškeré testy.Vše máme v pořádku,čekáme pouze na výsledek metabolických odběrů a EEG.Mezitím došlo k posunu projevů Patrička.Posledních 14 dní nepřibral a začal být stále více spavý a unavený.Začali jsme přikrmovat Nutrilonem a po týdnu hezky přibral.Začali jsme cvičit Vojtovu metodu,reaguje hezky.Je živější.Stále to však není ono.Včera z něj začali odcházet trošku hleny.Proto se ptám,zda je možné,že nastydl na průdušky,nemoc se projevila pouze únavou a trvalo měsíc,nežli začala odcházet?Měli bychom ještě nechat udělat nějaká jiná vyšetření a jaká?Zvedání hlavičky se také trošku zlepšilo, ale myslím, že mimča, která jsou v pořádku,prospí ve 4 měsících méně času (my usneme po každém kojení na 1 až 2 hodiny a v noci spíme 6 hodin)a jsou veselejší.Patrik už se občas usměje, ale žádná sláva.Navíc to v něm teď párkrát přes den chrčí a více kašle.Problém se táhne už dlouho,místo,abychom si užívali krásného období s miminkem,jsme po doktorech a trápíme se strachy.Prosím vás o názor na celkově vylíčenou situaci.Děkuji.
 Martina Průchová,chlapeček Patrik 
  • 

Re: Re: Náš chlapeček přestal zvedat hlavičku 

(5.3.2008 18:26:15)
Milá Blanko, uplynula spousta času,a já jsem dnes našla na internetu náhodou vaší dávnou odpověď. Bohužel, veškeré problémy tenkrát byly pouze předzvěstí toho, že není vůbec nic v pořádku.Dnes budou Patričkovi 3 roky,hlavičku nedrží dodnes a jsme na úrovni 1.trimestru.Nechci psát podrobnosti do diskuse,nechci strašit jiné maminky, jsme ojedinělý případ nejen v republice,ale i ve světě.Jestli vás zajímá Patričkův osud a i v této situaci mi můžete dát nějakou radu,napište mi prosím na martina.pruchova@centrum.cz a já vám napíšu podrobnější diagnosu.Jo, a máte pravdu, je to opravdu, opravdu andílek.......

S pozdravem

Martina a Patriček
 maminka Patrička 


Re: Náš chlapeček přestal zvedat hlavičku 

(22.11.2010 1:24:05)
Dnes jsem náhodou našla své staré příspěvky, bohužel,ten poslední zůstal bez odezvy. Tak toto psaní uzavřu tím, že Patriček odešel do nebíčka mezi opravdové andílky, ve věku 4 let,5 měsíců a 23 dnů.....Nikomu nepřeji,aby zažil cokoliv podobného, a svému chlapečkovi přeji,aby v tom nebíčku se měl již jen a jen hezky, a když to bude možné, aby se k nám vrátil, protože na něj čekáme a mám tu pro něj otevřenou svojí náruč..............

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.