| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Těhotenství přes prášky

 Celkem 2 názorů.
 Alena 
  • 

Re: Těhotenství přes prášky 

(29.9.2008 13:21:59)
Ahoj, já jsem taky otěhotněla přes prášky, a ještě v kombinaci se silnými antibiotiky. Můj doktor mě také upozornil na riziko, byť jednoprocentní, že se může něco stát, ale teď mi tu po obídku spinká zdravý a krásný půlroční syn a já jsem za to moc ráda, že jsem se nelekla varování a šla do toho. A přímo přerušení těhotenství mě vůbec doktor ani nedoporučoval, jen upozornil na to riziko... Alena
 Darja 
  • 

Re: Re: Těhotenství přes prášky 

(30.9.2008 14:23:28)
Já hned z kraje těhotenství prodělala CT ledvin (i přes ujištění lékaře,že těhotná nejsem-HCG bylo velice nízké)Moje gynekoložka mě na rozdíl od tvého lékaře podržela,vytelefonovala genetiku, kde bylo řečeno, že existuje jakási ochranná lhůta,počítáno od data poslední menstruace a pravděpodobného data otěhotnění, kdy buď těhotenství zanikne,nebo pokračuje v pořádku dál.A já naštěstí do této lhůty spadala. Samozřejmě i přesto není 100% záruka, že dítě bude nepoškozené,ale tuto jistotu nemáš bohužel nikdy. A myslím si,že právě od toho tu jsou genetikové,kteří jsou určitě k těmto otázkám způsobilejší, než "obyčejný" gynekolog.Pokud o toto dítě stojíš a jedná se ti jen o riziko poškození, obrať se na nějakou nemocnici či soukromého genetika a vše s ním prober. Laicky si myslím,že je daleko horší ozáření RTG než početí při hormonech. Já jsem nyní v 21týdnu,vše je zatím naprosto v pořádku a zítra zrovna jedu do fakultní nemocnice na podrobné sono.Mám sice obavy, ale pevně doufám,že bude vše OK.....

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.