| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mano, tak Tobě už se to blíží, kdy máš termín? Já Ti přeji, aby to byla opravdu holčička, ať Ti to vyjde jako mně. Alex už je zdravý? Zánět ucha mu ani trošku nezávidím, nedávno bolelo ouško i naši Milušku, ale naštěstí jsme to rozehnali Nurofenem a kapkami do nosu.
Lidko, Danek už chodí do tanečních, tak to bude z něho lev salónů, až bude velký.
My jsme Zdendu přihlásili do sportovního kroužku ve škole, vede to jeho třídní učitelka každé úterý, ten ho baví nejvíce. Chodí do sportovní třídy, tak ještě každou středu jezdí se školou na plavání. Ve škole se mu líbí a nosí samé jedničky. Mile mě překvapil i se psaním, myslela jsem, že mu to půjde hůř, když ani kreslení ho moc nebavilo, ale jde mu to docela dobře.
Měla jsem teď poslední dobou docela problémy kvůli těm dlužným alimentům na Jardu. Jeho táta už od r. 2004 neplatí většinou vůbec nic a sem tam pošle 500,- Kč. Jarek už bude mít v létě 18, tak mi soudkyně navrhla, ať se dlužného výživného vzdám. Když jsem s tím nesouhlasila, tak se mi zdá, že to začala schválně prodlužovat a dokonce, v září nechala předvolat i Jarka, aby se vyjádřil k tomu, jestli se o něho vůbec starám a jak, příští měsíc chce vyslechnout nějakého bezdomovce, který s bývalým kdysi pracoval, aby se vyjádřil k jeho pracovní morálce. Vypadá to tak, že už to výživné stejně neuvidím, jakmile Jarda dosáhne plnoletosti, tak se toho může sám vzdát, aby tatínkovi neubližoval. Ale na ten rozsudek jsem zvědavá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.