| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

O stěhování mi ani nemluvte.. To nás čeká na začátku dubna.. Ale kdyby se něco stalo, tak to už takovej průser neni ne?? Sice o 4 týdny dřív není dobré, ale snad už to tak nevadí, ne??
Tím saozřejmě nechci říct, že budu bláznit a vyvolám si tím porod.. Už máme nasmlouvané kamarády, kteří pomohou a manžel řekl, že na uklid a výmalbu bytu si pozveme firmu.. A na ten finalni "domaci" prej pozveme moji mamku a babičku :DDD to bude vyšperkováno..

Edit, tak to jsi měla štěstí, ale příjemné naní ani tohle.. A máš nějaký obrázek jak ten kočárek vypadá? Mě to celkem zajímá.. Já jsem po kočárkách jako divá.. KDyby byly penízky a manžel dovolil, tak bych měla všechny quinny kočíky, teda až na freestyla... Ten se mi nelíbí...

no, večer na vás zase kouknnu, teď jdeme manželovi naproti a pak jedeme nuchat miminesko :) Vecer nahazim i fotky do albicka, abyste videli tu nejkráááááááásnějšíííí velrybu :DDDD

P.S. NEberte mě vážně, zas tak sebevědomá nejsem :D~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.