| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, holky,
pročítám to tu, a možná pomalu měním názor. Snažíme se o miminko 3,5 roku, bez úspěchu. Vyšetření máme za sebou dost, všechno vždy vyšlo v pořádku (od hormonálního profilu, přes spermio, HSG, imuno...). S každým novým testem jsem se těšila na špatné výsledky - že už konečně budem vědět, kde je zakopaný pes. A přiznávám, že tento měsíc jsem příchod měsíčků obulela jako malé děcko, do toho švagrová porodila zdravého syna. Takže nic moc.
Na doktory jsem "zanevřela" - nebo spíš možná sama na své vnitřní přesvědčení - protože jsem si říkala, že po tomhle vyšetření to už půjde, a po HSG to je průchodnější ty cesty a šance jsou větší,... a ono nic.
Na pátek jsem objednaná na mobilizaci k terapeutce, co dělá cvičení podle paní Mojžíšové. Sice jsme měli jít tento měsíc do Reprofitu, ale vyměkla jsem - nevím, jak jsem připravená na další neúspěchy (v plánu byl postkoitální test, a případné IUI).
Ale všechny vaše kladné ohlasy, komu to vyšlo, mě pomalu nalamují, že teda v příštím cyklu možná zase zajdu juknout na "mého" sympatického pana doktora.
Někdo výše se ptal na zkušenosti z brněnských CARů - za sebe hlasuju pro Reprofit - ale to se už určitě pisatelka dočetla v jiných diskuzích.
Tak hodně zdaru, holky, třeba bude líp!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.