| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Písnu ti to sem musím se vypsat.

normální nám přijde nevím jak bych ho popsala je svůj má trochu svůj vlastní svět. Je tu ten fakt že když po něm chci aby něco udělal v těch předškolních sešitech tak mě nechápe ale není to pravidlo,řeč si myslím že se zlepšila a hodně měli jsme problém že místo T říkal K a to všude 3 roky jsme ho to nemohli naučit učitelka už nevěděla co s ním a on z ničeho nic se to naučil ted už ho po dvou měsících i používá ve slovech někdy zapomene....mě u něj zaráží to že ne všechno teda ale že plno věcí on neví a najednou za delší dobu s tím přijde a umí to aniž bych to po něm celou dobu chtěla....on prostě rozumí normálním věcem co se týče normálního života. Když mu řeknu namaluj mi čtverec atd...tomu rozumí,když mu řeknu hledej na obrázku stejné obrázky a spoj je čarou tak tomu taky rozumí,když sem po něm chtěla aby mi spojil jak jdou za sebou čísla a spojil mi je když byli napsané různě po papíře tak sice u toho tápal ale viděla si jak si to po každé přepočítává...ale prostě musí mu to někdo nebo i já říct tak aby to pochopil prostě polopatě ale to se musí i mě hele já měla v 1. třídě dvě trojky s češtiny a s matiky do dnes když mám převyprávět děj filmu tak sem v prdeli máma mi říkala že když po mě čte sms tak se kolikrát diví co sem tam napsala máti je študovaná~t~ jenže prostě dřív se to nezkoumalo bud si školu zvládala nebo ne a nikoho to nezajímalo tak nevím jsem z toho celkem v prdeli každou chvíly řvu jako kráva pohádala sem se s manžou protože podle něj řeším pí.... už sem z toho fakt z deplá uvidím dál

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.