| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Smysl pro povinnost

Milá Martino!
Vaše rodinná situace je asi modelová pro spoustu rodin s dětmi tohoto věku soudě dle ohlasu.Bohužel i u nás je to naprosto stejné, synovi bude 14 let a myslí si že svět patří jenom jemu a že se vše také podle něj musí řídit, běda když s manželem chceme něco my po něm.Umí dělat výborné a nás vytáčející obličeje.S učením je to přesně jak popisujete měl by na víc,ale proč by se snažil!Také jsem jedna z matek,která neustále chodí a připomíná,aby na něco nezapomněli,už jsem si to ale zakázala,protože v tom vidím zkázu,mají své hlavy tak ať je používají!!Nedávno mě syn dorazil přáním,na které bgych ráda znala další názor:Není mu ještě 14let a chtěl by jet se třemi spolužáky na týden o prázdninách na nějakou chatu.Samozřejmě jsme mu to s manželem nedovolili,bránil se,že ostatní pojedou,opravdu jsme takoví nepřející tyrani nebo zodpovědní rodiče?Myslím si že v tomhle věku má na podobné akce času dost a upozorňuji že to není jediné co jeho spolužáci mohou,někdy mám strach v jaké době to žijeme,kam se posouvá hranice dětské samostatnosti a rodičovské nezodpovědnosti.Přeji Vám i sobě pevné nervy a mnoho úspěchů při výchově našich ratolestí Věra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.