| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem Sofinku od narození v postýlce vedle naší postele, trpěla jsem dost panickou hrůzou z SIDS a chtěla jsem ji mít pořád na očích. Asi v 1éti měsících jsem ji dala do jejího vlastního pokojíčku a v noci tak 3x běhala maraton, když se pohla mimo podložku na monitor dechu a začalo to řvát- utíkala jsem - nejdřív se strachu, potom už jen aby se mi neprobudila :-D (no magořinec)
Potom k nám přes léto jezdily hodně návštěvy,tak šla Sofinka zpět do ložnice a zůstala tam až do letošního dubna (20.měsíců) To jsme se stěhovali. A opravdu už s tím,že tohle bude naše ložnice a tohle Sofinčin pokojíček. Měla jsem z toho hrozný strach,protože mě všichni strašili,že to malá nezvládne,že se bude celý noci budit a chodit k nám do postele. (nejlepší byly rady od tchýně,která mi říkala,že prostě můj manžel,když byl malej,s ní spal v posteli až do 11ti let!!!! :-o)
A opak byl pravdou. Sofinka od první noci spinká jako beránek,fakt nádherně a nemůžu si vůbec stěžovat....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.