| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám sama dvě malé děti, takže dokážu dost dobře pochopit co děti umí.
Sousedi nad námi mají dva kluky ve věku 2 a 5 let a nechávají je (po levné a mizerně odizolované) plovoucí podlaze běžně jezdit na odrážedlech, hrát malými hokejkami a míčkem hokej, házet hračky ze stolu na podlahu (maminka mi říkala, jak malej pěkně papá když mu u jídla do židličky podává hračky a on se zabaví tím že hračky zahazuje)... Pro nás dole je to fakt utrpení, když zvednu oči ke stropu tak přesně poznám dráhu kudy se ty jejich míčky kutálí, jsou dny kdy už mám toho hluku a bordelu nad námi opravdu úplně plný zuby a jen slušné vychování mě drží od toho, abych jim šla říct "cosi nezdvořilého". Každému, kdo vede řeči že "jsou to jenom děti, děti holt bývají trochu hlučnější" bych upřímně přála, aby se mu podobná rodinka na pár týdnů nastěhovala nad hlavu. Nejlépe ještě s dceruškou cvičící denně na klavír nebo na bicí o).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.