| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

teri to je bych řekla věc názoru
děti lezení v obráceném sledu milujou...kdo řekl jak se co dělat má a nemá... podle mne je jasné že se nikomu neubližuje fyzicky ani slovně, nechovám se tak aby to odnášelo zdraví a pak už je to věcí názoru.... naopak při lezení v protisměru si děti trénují svalíky a jiné dovednosti...
my máme dohodu takovou, že pokud je u klouzajdy fronta tak to nedělaj, aby se prostřídali všichni, ale pokud tam skoro nikdo nejni nebo jen pár o kterých vím že už obstojně mluví takže ať se domluví nechám je...
třeba náš kluk chodí rád nahatý tu hle se po něm opičila jedna holčička a maminka si mi ztěžovala že jí to ztěžujeme....no my to máme dovoleno, pokud není klukovi zima tak mu nevysvětlím důvod proč se oblíknout, oni to maj nastavené jinak, nakritizuji, mají třeba své důvody, ale na moji hlavu to nepaddá já za to odpovědnost nemám
každý má právo za mnou přijít a říci co se mu nelíbí, můžeme se dohodnout to mi je milejšá něž významné pohledy které jsem se naučila ignorovat a dokonce si je ani nebrat k srdci, maminky maj také pusu a když se jim něco nelíbí mají to říci a můžeme se ve slušnosti dohodnou, ale já za nim achodit nebudu :vy se na nás tak divně díváte něco se vám nelíbí.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.