| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rózo, byla jsem se synem ve VFN na urologické klinice na operaci v červenci 07. Taky hypospadie - distální, penilní + obřízka, operoval doc. Kočvara - opravdu PAN DOCENT a kapacita ve svém oboru nejen u nás, ale v rámci celé Evropy. Synovi v té době bylo 19 měsíců. Hospitalizace trvala přesně 14 dní. Zpočátku jsem se toho děsila a naivně si říkala, jak budu chtít jít domů dřív - ale nakonec jsem byla ráda, že se pod dohledem odborníků správně doléčil a odcházeli jsme domů bez cévky (fakt nevím, jak bych ho doma uhlídala). To jen k tomu, že 3 dny se mi opravdu zdají na operaci hypospadie strašně málo, 3-4 dny tam bývá pobyt jen po "obyčejné" obřízce.
Ad sestry: Zezačátku pobytu jsem myslela, že se zblázním, strašně těžká komunikace, navíc jsem tehdy byla cca ve 20tt, takže hormony dělaly své... Ale pak jsem je pochopila: měly i tři operační dny v týdnu, mezitím jim tam H24 vozili urgentní případy. I když působí neosobně a nadřazeně jsou to profesionálky. Ano, na dětském odd. bych čekala trochu více empatie vůči malým pacientům, ale pořád u mě vítězilo to, že jsem byla ráda, že syn je na vysoce odborném pracovišti a v nejlepších rukách.
Jinak my jsme byli na předoperačním vyšetření v únoru 07 a termín operace nám nabídli o 5 měsíců později - a to jen díky tomu, že nám nevadil prázdninový termín. Kamarádčin syn s menší urologickou komplikací dostal termín za rok od návštěvy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.