| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adámkovko (promiň za to oslovení... ~;)) - my jsme měli původně jít do Motola - syn se tam narodil, takže ihned, když vadu zjistili, pozvali si nás na urologii tam... Ale v té době jsme bydleli nedaleko (P-6) a měli skvělou pediatričku, která měla okolní kliniky dobře zmapovaný - a ta nám řekla: Motol je skvělá nemocnice, vysoce odborný pracoviště - jen na urologii slabá... Jemně mě nasměrovala na VFN - a jsem jí za to dodnes moc vděčná!!!! Nevím, možná by to i v Motole dopadlo dobře - ale zvítězil především fakt, že ve VFN máš 99 % šanci být s dítětem H24, v Motole tě na noc posílají kamsi na ubytovnu - navíc před těma dvěma roky tam probíhala velká rekonstrukce a děti byly po operaci rozstrkaný všude možně... Já jsem si nedokázala představit, že tam svoje tak malý dítě někde nechám samotný... Už tak mě to tehdy stálo hodně sil - první tři dny jsem i ve VFN bulela jak želva a člověka tato zkušenost vrátí hezky nohama na zem - váží si toho, když je dítě zdravý!!!
Tak vám budu moc držet palce!!! ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.