| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to je asi fakt. já jsem měla k novému mimi také 2,5 letého klučíka a 4,5 letou holčičku a říkám si jak jsem se na ní kdysi dívala a jak jsem po ní chtěla o mnoho více než po tom druhém (v pořadí), jak ten je ještě malý.
dnes se mi opět potvrdilo že roste. je to asi opravdu tím, že sám má zájem o druhé. potkal se venku s mladším klučíkem a choval se k němu moc mile. chvilku jsem na něho koukala a po chvilce v klidu odešla za nejmenším, že už dohled nepotřebuje. tedy dohled nad tím aby někoho nepacifikoval. včera na hřišti si našel tak stejně starého kamaráda a spolu tedy bojovali, ale proti žralokům a drakovi a ještě říkali, že jsou loupežníci (já mu říkám loupežníku) no paráda to bych před půl rokem nevěřila. cetsou domů už notně unaven jsme ale budili pozornost jeho záchvaty vzteku, křikem...ale věřím že i to odezní, alespoň ne v takové míře popravdě , nejsem tedy u všeho, ale ještě jsem neviděla dítě které by se vztekalo a vyvádělo více než náš Kuba (a to nemám ambice v tom nějak soutěžit)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.