| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje osobní zkušenost to nebude, ale
máma má o 20 let staršího manžela. Je to věk 50 a 70. On je na svůj věk sice dost fit, ale duševně je někdy na zabití... i máma to říká kolikrát že ju pěkně sere... Prostě je z něho hroznej dědek... ale jak kdy, někdy má zas období kdy je uplně super, jindy je urejpanej, že bych ho poslala do prdele...

A kamarádka 24 má chlapa 50. Jako říká že si rozumí, všecko dobrý, ale teď mi to moc nepřišlo... Příde mi, že ona s ním strašně stárne. On teda vypadá staře, ale ona teď taky ~n~

Mojí mámě umřel táta když jí bylo asi 20, takže chápu že nějakýho hledala, ale kamoška má naprosto úžasnýho tátu, takže tohle je pro mě trochu nepochopitelný.


Jo a jinak mi teda příde dost ujetý spát s chlapem ve věku mího táty, ale to je pouze můj názor, člověk míňí a život mění. Co vím co bude za pár let...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.