| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

my máme s manželem rozdíl 17 let, jsme spolu od mých 21 let, teď je mně 36 a jemu bude v září 53 a je to super, máme dva krásné zdravé kluky, s mladším jsem teď na mateřské, co si přát víc~:-D

Jak jste mluvily o tom "posouvání" věku - samozřejmě, to člověka taky napadne a napadalo mě to - zajímavé, že teď už nad tím vůbec nepřemýšlím, to spíš občas ze začátku vztahu, ale jak tady už někdo říkal - tak přemýšlet nejde, to by se člověk vůbec nikam nedostal. Musí se to halt risknout - to je stejné jako v každém vztahu, nikdy člověk neví dopředu, co se stane.

Jediný, který nad tím hloubal a furt do mě vrtal - jakože "co s ním budeš dělat, až tobě bude 40 a jemu 60" - byl můj brácha - a dopadl nakonec tak, jak já bych v životě dopadnout nechtěla - protože do vztahu šel naprosto rozumově a nikoliv po srdeční a citové stránce. A nakonec já už se té čtyřicítce pomalu blížím~t~, a vidím, že jsem úplně v pohodě. Takže ještěže jsem nedala na ty jeho blbý kecy a vzala si pořádnýho mužskýho jak má být a ne nějakýho ňoumu~;)

Takže já bych do toho šla~R^, pokud cítíš, že je to "ono", tak není nad čím váhat. Problémy, nemoci, rozchody......- to postihuje muže i ženy ať jsou mladší nebo před důchodem - to je jedno, to si nevybírá...takhle asi přemýšlet nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.