| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,
držím Vám moc palce.
My teď máme doma také nové téma - hypotéka. Bydlíme ve starším domku, platíme dva úvěry od Lišky a nyní se nám naskytla příležitost stavět na super místě. Já se toho děsně bojím - nemám prac. smlouvu na dobu neurčitou. Momentálně nám jde měsíčně pryč 15tis (včetně splátek stavebka, pojistky, atd.) Jediný výdaj spojený s bydlením je záloha na elektriku 2tis. měsíčně. Ručili bychom tímto domkem, kde tedď bydlíme, odhad cca 3,5mil. Prodali bysme ho, ale musím zde nechat dožít svého otce. Plánujeme, že po jeho smrti by se domek prodal a zaplatila by se tím hypotéka. Proto manžel říká, že bychom si mohli dát splatnost max. tedy 30let, aby splátka byla co nejmenší. Ale já jsem furt na vážkách. Chystáme se obejít banky, třeba ani na tu hypotéku neodstaneme...Potom bychom si vzali jen to, kolik by nám dali a stávající domek zrekonstruovali. Tak uvidíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.