| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, co si mám o svém problému a o sobě myslet.
Dost málo jím. Myslím, že si to myslím objektivně ~j~, dost často mívám v průběhu dne hlad a někdy si dám jen snídani, pak nějaké drobnosti přes den v práci (pár hrstí sušeného ovoce, nebo třeba pytlíkovou polívku) a pak až večer - a to je kolikrát jen nějaká taková porcička (dva tři chleby s něčím...). Včera jsem skoro chtěla jít spát i bez toho večerního jídla, když jsem si to uvědomila, tak jsem si dala těstoviny…

Včera jsem z toho měla už depresi, bylo mi až k pláči. Nejsem nějak schopná si připravit jídlo do práce předem (bohužel jsme malinká firmička na dovážení jídla, poblíž tu je třeba bistro ve Sparu, ale tam je to jídlo otřes – jedině velká znouze ctnost). Buď se mi "nechce", nebo je kuchyň plná špinavýho nádobí a poté, co ztrávím půl hodiny u dřezu, už nemám v sedm večer nějak sílu na nějaký další kuchtění. (Případně nemám sílu vysvětlovat manželovi, že v našem mrňavém kuchyňo-obýváku dělám hluk při zprávách proto, abych se zítra najedla – možná se to zdá jako kravina, ale faktem je, že tak malý byt je někdy vážně velká obtíž…)
Občas mám takový "záchvaty dobrého stravování", kdy i začnu přibírat (za což jsem vděčná) a cítím se dobře, ale vydrží mi to tak týden-dva :-(.

Dokonce jsem si našla kontakt na nějakou poradnu, kde by mi sestavili jídelníček a tři měsíce bych měla poradní „full-service“, což mi připadá jako jediná možnost, jak sama sebe nakopnout k pořádnému stravování, ale na druhou stranu neumím posoudit, zda bych vydržela (když s tím mám teď problém). A vyhodit 2000,- na zjištění, že mi to bylo k ničemu – nevím no.

Včera jsem si v té depresi uvědomila, že když jsem třeba sama doma (ne s manželem), tak nemám skoro vůbec potřebu jíst a vařit. Nevím proč a nepřipadá mi to normální. Nevím co mám dělat. Proč nemám „zdravější“ vztah k jídlu. Nebo je to jen lenost?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.