| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Plánovaný porod

Vážená paní doktorko! Čekáme s mužem první dítě, moc se těšíme a jelikož to máme už za pár, začínáme uvažovat o tom, kde prcek přijde na svět. Strašně moc jsem chtěla mít alternetivní porod, rodit v CAPu...Jenže veškeré porodnice a porodní domy jsou od nás strašně daleko. Jsem z okresu Český Krumlov. Přesto se nechci vzdát a ponechat vše náhodě. Uvažuji o Českých Budějovicích, ale nevyhovují mi ani na 50%. Už jsem byla rozhodnutá jet do té Prahy, jenže v okolí nemáme žádné příbuzné a manžel má navíc náročnou práci, ze které bude problém, aby jej pustili a stihl porod alespon v Budějovicích. Chtěla jsem se zeptat na co mám v normální porodnici právo, co mohu žádat po personálu. Jak mohu spolupracovat. Tak nějak jsem se již smířila s tím, že nebudu rodit do vody, ani na porodní stoličce, že nebudu moct jíst ani pít, nedostanu masáž a miminko nepřijde na svět za zvuků mojí a jeho oblíbené hudby. Ale nejde i v těch " Standartních " podmínkách udělat alespoň NĚCO? Např. ztlumit světlo alespoń při vypuzování, zajistit, že otce nevykáží ze sálu až na 2. či dokonce 3. dobu dobu porodní a budu moci použít míč a vanu? Byla bych pro trochu vlídný porod ochotná udělat cokoli, ale nevím, zda o to někdo stojí. Moc bych si přála, aby miminko svůj těžký příchod na svět mělo ulehčený alespoň pár drobnostmi, které mu uleví. jak toho dosáhnout? Mám z klasického porodu strach!!!
Markéta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.