| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo to je nepříjemné takové komentáře...já v takových situacích říkávám. ne ty nejsi lakomá, babičce se jen nelíbí, že teď nechceš půjčit paneneku. nebo babička asi myslela, že...chtěla říct,že....
buhužel je to tak, můj otec to také říkává..dcerku to žere, tak pak nastupuji já s vysvětlením. klučík je jiná povaha a hned opáčí ne já nejsem lakomý....když děda vystaruje že jak to...a klučík neumí odpovědět,tak to třeba už vysvětlím já...postě popíšeme tu situaci neříkáme jaké je dítě...
to samé je stím musí a nemusí
my to moc nepoužíváme, jen možná v situaci kde jde o život a každá minuta je drahá jak tu popisovala jedna maminka, ale takových situací je pomálu
ale třeba když hlídám netř, tak to je samé to musíš tak a tak...je to šíleně nepříjemné..když vidím zaržený výraz mé dcery většinou doplním že nic z toho nemusí, ale pokud chce tak může....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.