| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alice, já myslím, že si to v první třídě všechno časem sedne. Počítat se naučí každý a číst a psát taky. :)

U nás teda problémy stále, už je objednaný do ppp, takjsem na to zvědavá, jdeme ale až za měsíc. Nicméně po telefonickém rozhovoru mi řikali, že uvidí co s tim, že se s tim něco trochu dá dělat. Bude to asi povaha nebo já nevim. Je nepozorný, zapomíná, píše jak čuně, klidně vynechá příklad, protože si ho nevšiml, jakmile mají v matice něco znázornit pastelkama, tak to nedodělá, protože ho to naprosto nebaví a nehodlá se s tim zabývat a to bych mohla pokračovat..

Lipoo, jak jsi mi psala v diskuzi na grafomotoriku, že se nemaji nechat přepisovat, tak u nás mu to ale dává přepisovat učitelka. Jenže on určitě není dys, jen to fláká, když nad ním doma sedim, tak to udělá v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.