| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Toto téma nepatří tak úplně pod věštbu z karet, ale jinou podobnou diskuzi jsem zde nenašla.

Jedná se o tento zvláštní úkaz:

Přítel jezdí kamionem a dnes se mi svěřil, že se mu neustále v nečekaných situacích objevuje číslo 666 (já ho znám jako satanistické číslo, proto mě to docela vyděsilo), třeba si počítá ujeté kilometry a vyjde mu 666 nebo se nečekaně podívá na dálnici na kilometrovník a je na 666km atd.atd., během posledního cca půl roku je to prý čímdál častější, že už mu to začlo být podezřelé. Svěřil se s tím i jednomu z kolegů a ten mu řekl, že si má dávat velký pozor, protože se o něj pokouší satan. Proto se svěřil přítel i mě, on totiž na tyto věci absolutně nevěří, ale teď už z toho má velice špatný pocit a přemýšlí, co to všechno může znamenat. Je taky fakt, že poslední dobou má na cestách velké štěstí, teď ho např. chytla v Anglii VOSA, jedna z nejforších kontrol na cestách, v pořádku všechno určitě neměl a přesto ho pustili, aby jel a velice rychle ho vypoklonkovali, i když přestupky zřejmé byly.

Proto prosím někoho, kdo se zabývá magií apod., jestli mi může pomoci vysvětlit, co tohle může znamenat, na co si dávat pozor apod., já na tyto věci narozdíl od přítele celkem věřím. Písněte mi klidně i do mailů.

Snad nebudu vypadat jako blázen, že takovým věcem věřím a znepokojují mě, kdyby to nebylo tak časté a navíc, že už to znervoznilo i přítele....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.