| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, no, - ono někdy člověk zešílí, tohle třeba už pár let vnímám taky, tehdy to prostě byl nej chlap na světě, pro mně je dodneska, ale už by se mi nechtělo někomu ublížit.

JJ, rozvedenej? Přijď. Ale ne od jedné k druhé a pak rozvod. My jsme si fifty -fifty - oba jsme se rozvedli vzájemně jeden kvůli druhému, ale.... já bych to asi udělala stejně.

Pro mně byl vždycky závazek ten, že když kvůli mně opustil vlastní byt (po dohodě ho nechal ženě), prostě se NESMÍ u nás stát nic... a dlouho jsem se chovala, jakože MUSÍ být on v pohodě, aby nelitoval.

Pak mi došlo, že když budu ještě chvíli takhle blbnout, litovat budu já, od té doby je naše partnerství fakt poměrně narovinku ve všem... a je to lepší pro oba.

Představa, že by byl jiný, než jsem si myslela a třeba nějaký šílený vztekloun, nebo pedant, nebo já nevím co.... a neklapalo by to, je pro mne dost děsivá, něco jsem slíbila, jsem spoluvinicí krachu jednoho vztahu, ač jsem neprosila, za vlasy nervala, ani násilně nestěhovala.... už jen to, že kvůli mně je závazek.


tohle byla nenačtená reakce na MONTY - DENY - jj, o tom to je

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.