| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dennyno, asi tě moc nepotěším svým názorem, ale zkusím rozebrat to co píšeš:
- "má jedno dítě MYSLÍM že mu jsou 3 roky"... ty nevíš jak staré má dítě? To o něm vůbec nemluví a nebo ti neřekl věk? Víš, že se s tím mužem možná v sobotu vyspíš, ale nevíš nic bližšího o něm? Jakmile skončíte v posteli, tak je to rozjetý vlak a těžko se už vystupuje. To není kritika proti tobě, ale kritika proti němu! Přeci o svém dítěti, ke kterému má závazky ať už citové a také materiální musí mluvit na rovinu.
- a co mě zaráží nejvíc - cituji, co jsi napsala: "já bych byla ráda, kdybych mu mohla ve všem vyhovovat" - tato věta mě úplně děsí! Přeci nemůžeš svému partnerovi ve všem vyhovovat, to jako se mu ve všem podřídíš jen aby on byl šťastný? Ale on přeci byl a šťastný je (neříkej mi, že když předtím ženu miloval, že tím že se zamiloval do tebe, najednou zjistil, jak strašně nešťastný dříve byl?)

HOLKA PROSÍM TĚ, NA SVĚTĚ JSOU TISÍCE CHLAPŮ, KTEŘÍ STOJÍ ZA TO A NE JEDEN ŽENÁČ, KTERÝ SE "zblbnul" DO MLADINKÉ HOLKY, A NAJEDNOU PRO NĚHO JEHO MANŽELKA -MATKA OD DÍTĚTE NENÍ "DOST DOBRÁ", PROTOŽE ZJISTIL, ŽE MILUJE TEBE= TVOJE MLÁDÍ A SVOBODU A ŽÁDNÉ "ZÁVAZKY"...
TEBE JE PRO NĚJ OPRAVDU ŠKODA, ZKOMPLIKUJEŠ SI ŽIVOT A NEMYSLÍM SI, ŽE BUDEŠ OPRAVDOVĚ ŠŤASTNÁ, VŽDY TU BUDE NĚJAKÉ ALE (dítě, žena, rozvod....) a také může za čas, až budete mít spolu rodinu přijít jiná mladá holka a on zjistí, že i když si myslel, že tě miluje, tak že tě vlastně nemiloval, ale miluje tu další...to už tu někdo myslím psal - historie se totiž opakuje!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.